Genesis Digital Assets відкрила три майнінг-центри у США

Genesis Digital Assets відкрила три майнінг-центри у США

Розширення бізнесу є частиною стратегії компанії, на яку припадає 2% хешрейту Біткоїна.

Велика майнінгова компанія Genesis Digital Assets (GDA) оголосила про відкриття трьох нових дата-центрів у штаті Південна Кароліна. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Масштабування є частиною стратегії компанії, спрямованої на посилення присутності США. Зараз на частку GDA припадає 2% від загального хешрейту мережі Біткоїна.

З лютого 2023 року поблизу міста Андерсон (штат Каліфорнія) працює перший дата-центр потужністю 18 МВт. Незабаром після цього, у березні, розпочали роботу два інших центри, розташовані між містами Юніон та Локхарт, сумарна потужність яких становить 15 МВт.

Дата-центр в Андерсоні побудовано з використанням інфраструктурного обладнання американського виробництва на базі занедбаного текстильного складу. 95% персоналу, задіяного у будівництві двох інших об'єктів, найняли на місці, у Південній Кароліні, що сприяло економічному зростанню та створенню близько 150 робочих місць.

«Я надзвичайно пишаюся всією командою GDA, яка відкрила ці нові об'єкти всього за кілька місяців», – сказав глава американського підрозділу компанії Анкіт Джоші.

GDA обрав Південну Кароліну як місце розташування дата-центрів завдяки великій кількості чистих джерел енергії. Зокрема, тут знаходяться дві гідроелектростанції.

«Відкриття цих нових дата-центрів відповідає нашим зобов'язанням. Наша мета – стати лідерами галузі та показати всьому світові, що майнінг біткоїнів може бути дуже екологічним», – додав CEO GDA Андрій Кім.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Майнінг стає дедалі більш «зеленим»

Майнери намагаються зменшити свої витрати на електроенергію, і це стимулює їх шукати альтернативні джерела. Сонячна та вітрова енергія, гідроелектрика і навіть геотермальна енергія стають все більш популярними у секторі майнінгу біткоїна.

За даними компанії Batcoinz, майнінг біткоїнів досяг найвищого приросту у використанні стійкої енергетики (+38%) за період з липня 2019 року до червня 2023 року, чого не змогла зробити жодна галузь економіки.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Акції майнерів дорожчають через Трампа, Terraform Labs виплатить $4,5 млрд штрафу, кити активно накопичують BTC, новий гаманець від Trezor, найбільший банк Бразилії дозволив біткоїн-торгівлю, канадська DeFi-компанія купує BTC,  Riot Platforms намагається поглинути Bitfarms. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Trezor представив новий гаманець Trezor представив новий гаманець Разом з пристроєм розробники презентували нову клієнтську програму Trezor Expert. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Американський майнер купив додатково ще понад 1,4 млн акцій конкурента. Володимир Гришенко 14 червня 2024