Genesis Digital Assets відкрила три майнінг-центри у США

Genesis Digital Assets відкрила три майнінг-центри у США

Розширення бізнесу є частиною стратегії компанії, на яку припадає 2% хешрейту Біткоїна.

Велика майнінгова компанія Genesis Digital Assets (GDA) оголосила про відкриття трьох нових дата-центрів у штаті Південна Кароліна. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Масштабування є частиною стратегії компанії, спрямованої на посилення присутності США. Зараз на частку GDA припадає 2% від загального хешрейту мережі Біткоїна.

З лютого 2023 року поблизу міста Андерсон (штат Каліфорнія) працює перший дата-центр потужністю 18 МВт. Незабаром після цього, у березні, розпочали роботу два інших центри, розташовані між містами Юніон та Локхарт, сумарна потужність яких становить 15 МВт.

Дата-центр в Андерсоні побудовано з використанням інфраструктурного обладнання американського виробництва на базі занедбаного текстильного складу. 95% персоналу, задіяного у будівництві двох інших об'єктів, найняли на місці, у Південній Кароліні, що сприяло економічному зростанню та створенню близько 150 робочих місць.

«Я надзвичайно пишаюся всією командою GDA, яка відкрила ці нові об'єкти всього за кілька місяців», – сказав глава американського підрозділу компанії Анкіт Джоші.

GDA обрав Південну Кароліну як місце розташування дата-центрів завдяки великій кількості чистих джерел енергії. Зокрема, тут знаходяться дві гідроелектростанції.

«Відкриття цих нових дата-центрів відповідає нашим зобов'язанням. Наша мета – стати лідерами галузі та показати всьому світові, що майнінг біткоїнів може бути дуже екологічним», – додав CEO GDA Андрій Кім.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Майнінг стає дедалі більш «зеленим»

Майнери намагаються зменшити свої витрати на електроенергію, і це стимулює їх шукати альтернативні джерела. Сонячна та вітрова енергія, гідроелектрика і навіть геотермальна енергія стають все більш популярними у секторі майнінгу біткоїна.

За даними компанії Batcoinz, майнінг біткоїнів досяг найвищого приросту у використанні стійкої енергетики (+38%) за період з липня 2019 року до червня 2023 року, чого не змогла зробити жодна галузь економіки.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024