Riot Platforms скоротила збитки та наростила хешрейт

Riot Platforms скоротила збитки та наростила хешрейт

Майнінгова компанія надала фінансову звітність за другий квартал 2023 року.

Американська майнінгова компанія Riot Platforms скоротила чистий збиток у другому кварталі до $27,7 млн на тлі зростання видобутку біткоїнів та досягнення рекордного хешрейту. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Загальний виторг компанії становив $76,7 млн, що на 5,2% більше, ніж у другому кварталі 2022 року, і був обумовлений переважно зростанням видобутку біткоїнів (на 27%) порівняно з аналогічним періодом минулого року, що було компенсовано зниженням курсу BTC.

Виторг від майнінгу в розмірі $49,7 млн становив 64,7% від загального виторгу компанії за квартал. Ще $13,5 млн було отримано за рахунок кредитів на скорочення споживання електроенергії.

При цьому чистий збиток компанії в другому кварталі значно скоротився порівняно з попереднім роком і становив $353,5 млн. Він також приблизно вдвічі менший від чистого збитку, отриманого в першому кварталі 2023 року.

У другому кварталі компанія видобула 1775 біткоїнів, а середня вартість видобутку одного біткоїна (BTC) у цей період становила $8 389, перевищивши середній показник першого кварталу.

Майнінгова компанія також досягла рекордного показника хешрейту в 10,7 EH/s і очікує, що в другому кварталі 2024 року цей показник досягне 20,1 EH/s, а в 2025 році – 35,4 EH/s.

Ці прогнози було зроблено після придбання 33 280 майнінгових установок наприкінці червня, причому показник 35,4 EH/s передбачає, що в найближчому майбутньому Riot скористається своїм правом придбати ще 66 560 майнерів за тією самою ціною і на тих самих умовах.

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Riot Platforms допоміг США пережити спеку

На початку літа компанія Riot Platforms допомогла стабілізувати енергомережу у штаті Техас, коли на регіон обрушилася сильна спека. У дні пікового попиту компанія Riot скоротила понад 90% свого енергоспоживання. На шкоду власним доходам від майнінгу біткоїнів вона надала свої ресурси місцевій енергокомпанії.

Riot Platforms, яка є учасником програми ERCOT, отримала близько $10 млн від продажу електроенергії.

Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Колишній британський прем'єр відмовився говорити зі скандальним журналістом після новин про смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Проєкт створює роллапи з нульовим розголошенням, які допомагають збільшити пропускну здатність блокчейну. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000. Дмитро Харьков 22 лютого 2024