Біржа KuCoin призупиняє роботу своїх майнінг-пулів

Біржа KuCoin призупиняє роботу своїх майнінг-пулів

Компанія збирається зосередитися на наданні безпечних та зручних трейдингових послуг.

Біржа KuCoin призупиняє з 15 серпня роботу власних майнінгових пулів для видобутку біткоїна в межах розвитку бізнес-стратегії компанії. Про це повідомили у середу, 2 серпня, на офіційному сайті торговельного майданчика.

У KuCoin уточнили, що клієнти збережуть повний доступ і контроль над своїми активами, проте до 15 серпня вони мають перенести свою діяльність на альтернативні сервіси.

Поки що KuCoin планує зосередитися на своєму основному продукті та наданні більш безпечної та зручної торгової платформи. У разі великого попиту в компанії пообіцяли переглянути питання щодо перезапуску пулу.

Вибір пулу для майнінгу
Вибір пулу для майнінгу
Зі зростанням індустрії майнінгу персональний видобуток біткоїна став нерентабел...
Ілля Гольдберг 29 листопада 2022

Що таке майнінговий пул і навіщо він потрібен

Майнінг-пул – це сервер, який об'єднує майнерів. Якщо один з учасників пулу знайшов розв’язання завдання, воно вирушає на пул, той його перевіряє та відправляє далі до мережі Біткоїна. Таким чином нагорода ділиться між усіма учасниками відповідно до потужності обладнання.

Також майнери можуть займатися соло-видобуванням, тоді вся нагорода дістається їм. Однак тут все залежить від обладнання, яке використовує майнер.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024