Біржа KuCoin призупиняє роботу своїх майнінг-пулів

Біржа KuCoin призупиняє роботу своїх майнінг-пулів

Компанія збирається зосередитися на наданні безпечних та зручних трейдингових послуг.

Біржа KuCoin призупиняє з 15 серпня роботу власних майнінгових пулів для видобутку біткоїна в межах розвитку бізнес-стратегії компанії. Про це повідомили у середу, 2 серпня, на офіційному сайті торговельного майданчика.

У KuCoin уточнили, що клієнти збережуть повний доступ і контроль над своїми активами, проте до 15 серпня вони мають перенести свою діяльність на альтернативні сервіси.

Поки що KuCoin планує зосередитися на своєму основному продукті та наданні більш безпечної та зручної торгової платформи. У разі великого попиту в компанії пообіцяли переглянути питання щодо перезапуску пулу.

Вибір пулу для майнінгу
Вибір пулу для майнінгу
Зі зростанням індустрії майнінгу персональний видобуток біткоїна став нерентабел...
Ілля Гольдберг 29 листопада 2022

Що таке майнінговий пул і навіщо він потрібен

Майнінг-пул – це сервер, який об'єднує майнерів. Якщо один з учасників пулу знайшов розв’язання завдання, воно вирушає на пул, той його перевіряє та відправляє далі до мережі Біткоїна. Таким чином нагорода ділиться між усіма учасниками відповідно до потужності обладнання.

Також майнери можуть займатися соло-видобуванням, тоді вся нагорода дістається їм. Однак тут все залежить від обладнання, яке використовує майнер.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023