Біржа KuCoin призупиняє роботу своїх майнінг-пулів

Біржа KuCoin призупиняє роботу своїх майнінг-пулів

Компанія збирається зосередитися на наданні безпечних та зручних трейдингових послуг.

Біржа KuCoin призупиняє з 15 серпня роботу власних майнінгових пулів для видобутку біткоїна в межах розвитку бізнес-стратегії компанії. Про це повідомили у середу, 2 серпня, на офіційному сайті торговельного майданчика.

У KuCoin уточнили, що клієнти збережуть повний доступ і контроль над своїми активами, проте до 15 серпня вони мають перенести свою діяльність на альтернативні сервіси.

Поки що KuCoin планує зосередитися на своєму основному продукті та наданні більш безпечної та зручної торгової платформи. У разі великого попиту в компанії пообіцяли переглянути питання щодо перезапуску пулу.

Вибір пулу для майнінгу
Вибір пулу для майнінгу
Зі зростанням індустрії майнінгу персональний видобуток біткоїна став нерентабел...
Ілля Гольдберг 29 листопада 2022

Що таке майнінговий пул і навіщо він потрібен

Майнінг-пул – це сервер, який об'єднує майнерів. Якщо один з учасників пулу знайшов розв’язання завдання, воно вирушає на пул, той його перевіряє та відправляє далі до мережі Біткоїна. Таким чином нагорода ділиться між усіма учасниками відповідно до потужності обладнання.

Також майнери можуть займатися соло-видобуванням, тоді вся нагорода дістається їм. Однак тут все залежить від обладнання, яке використовує майнер.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024