ЗМІ стали частіше писати про майнінг

ЗМІ стали частіше писати про майнінг

Загальна кількість згадок про видобуток біткоїна зросла протягом місяця на 25%.

За останній місяць засоби масової інформації стали значно частіше писати про майнінг. Відповідні дані оприлюднила 25 липня компанія Bitcoin Perception.

ЗМІ стали частіше писати про майнінг
Статистика згадок про майнінг біткоїна у ЗМІ. Джерело: Bitcoin Perception.

Так, за останній місяць загальна кількість згадок про майнінг біткоїнів збільшилася з 8600 до 10 760, приріст становив 2160 (понад 25%). Попри зростання негативних згадок, їхня загальна кількість все ще невелика, що говорить про загальний позитивний настрій щодо майнінгу біткоїнів.

Пік позитивних згадок припав на 20 липня, що, можливо, пов'язано із твітом сайту BitcoinCom про 3-нм чип Samsung у Whatsminer M56S++ і твіт видання Forbes, що натякає на сильний рік для майнерів біткоїна. Також сплеск згадок пов'язаний із повідомленнями Bitcoin Magazine про рекордний рівень складності майнінгу та твітом Cointelegraph про значні доходи від майнінгу.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Чим зараз зайняті майнери

Останнім часом майнінгові компанії почали активно нарощувати потужності для видобутку біткоїнів, щоб збільшити очікуваний дохід і прибуток.

Зростання курсу біткоїна з початку року та підвищення рентабельності майнінгу призвели до відповідного зростання вартості акцій більшості компаній.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023