ЗМІ стали частіше писати про майнінг

ЗМІ стали частіше писати про майнінг

Загальна кількість згадок про видобуток біткоїна зросла протягом місяця на 25%.

За останній місяць засоби масової інформації стали значно частіше писати про майнінг. Відповідні дані оприлюднила 25 липня компанія Bitcoin Perception.

ЗМІ стали частіше писати про майнінг
Статистика згадок про майнінг біткоїна у ЗМІ. Джерело: Bitcoin Perception.

Так, за останній місяць загальна кількість згадок про майнінг біткоїнів збільшилася з 8600 до 10 760, приріст становив 2160 (понад 25%). Попри зростання негативних згадок, їхня загальна кількість все ще невелика, що говорить про загальний позитивний настрій щодо майнінгу біткоїнів.

Пік позитивних згадок припав на 20 липня, що, можливо, пов'язано із твітом сайту BitcoinCom про 3-нм чип Samsung у Whatsminer M56S++ і твіт видання Forbes, що натякає на сильний рік для майнерів біткоїна. Також сплеск згадок пов'язаний із повідомленнями Bitcoin Magazine про рекордний рівень складності майнінгу та твітом Cointelegraph про значні доходи від майнінгу.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Чим зараз зайняті майнери

Останнім часом майнінгові компанії почали активно нарощувати потужності для видобутку біткоїнів, щоб збільшити очікуваний дохід і прибуток.

Зростання курсу біткоїна з початку року та підвищення рентабельності майнінгу призвели до відповідного зростання вартості акцій більшості компаній.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024