Майнери перейшли до хеджування позицій

Майнери перейшли до хеджування позицій

Компанії нарощують потужності для видобутку біткоїнів, щоб потім продати їх на біржах.

Сплеск продажів майнерами великих обсягів BTC призвів до зростання вартості акцій компаній. Про це йдеться у звіті біржі Bitfinex, повідомляє Cointelegraph.

Зазначається, що найбільший обсяг BTC, проданих на біржі останніми тижнями, припав на компанію Poolin. Аналітики Bitfinex також зазначають, що складність майнінгу біткоїна нещодавно досягла історичного максимуму, що, на їхню думку, є показником надійності та впевненості майнерів.

«Майнери явно налаштовані оптимістично щодо біткоїна, оскільки вони виділяють більше ресурсів для видобутку, що веде до збільшення складності майнінгу, але при цьому вони хеджують свої позиції, надсилаючи велику кількість BTC на біржі», – йдеться у звіті.

Далі у звіті йдеться про те, що майнери хеджують свої позиції на біржах деривативів: за перший тиждень липня 2023 року було переведено 70 000 BTC у 30-денному сумарному обсязі.

Хоча історично майнери переводять BTC на біржі, використовуючи деривативи як хеджування великих спотових позицій, у звіті високі обсяги названі нехарактерними:

«Перекази на біржі в таких масштабах вкрай рідкісні й потенційно можуть демонструвати нову поведінку майнерів», – стверджують автори звіту.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто змушений продавати акції

Майнінгова компанія Argo Blockchain для покриття боргів продала акції на $7,5 млн. Реалізовані акції становлять близько 12% загальної капіталізації компанії та були продані на Лондонській фондовій біржі.

За підсумками 2022 року Argo Blockchain відзвітувала про збитки у $194,2 млн.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023