Майнери перейшли до хеджування позицій

Майнери перейшли до хеджування позицій

Компанії нарощують потужності для видобутку біткоїнів, щоб потім продати їх на біржах.

Сплеск продажів майнерами великих обсягів BTC призвів до зростання вартості акцій компаній. Про це йдеться у звіті біржі Bitfinex, повідомляє Cointelegraph.

Зазначається, що найбільший обсяг BTC, проданих на біржі останніми тижнями, припав на компанію Poolin. Аналітики Bitfinex також зазначають, що складність майнінгу біткоїна нещодавно досягла історичного максимуму, що, на їхню думку, є показником надійності та впевненості майнерів.

«Майнери явно налаштовані оптимістично щодо біткоїна, оскільки вони виділяють більше ресурсів для видобутку, що веде до збільшення складності майнінгу, але при цьому вони хеджують свої позиції, надсилаючи велику кількість BTC на біржі», – йдеться у звіті.

Далі у звіті йдеться про те, що майнери хеджують свої позиції на біржах деривативів: за перший тиждень липня 2023 року було переведено 70 000 BTC у 30-денному сумарному обсязі.

Хоча історично майнери переводять BTC на біржі, використовуючи деривативи як хеджування великих спотових позицій, у звіті високі обсяги названі нехарактерними:

«Перекази на біржі в таких масштабах вкрай рідкісні й потенційно можуть демонструвати нову поведінку майнерів», – стверджують автори звіту.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто змушений продавати акції

Майнінгова компанія Argo Blockchain для покриття боргів продала акції на $7,5 млн. Реалізовані акції становлять близько 12% загальної капіталізації компанії та були продані на Лондонській фондовій біржі.

За підсумками 2022 року Argo Blockchain відзвітувала про збитки у $194,2 млн.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024