Майнери перейшли до хеджування позицій

Майнери перейшли до хеджування позицій

Компанії нарощують потужності для видобутку біткоїнів, щоб потім продати їх на біржах.

Сплеск продажів майнерами великих обсягів BTC призвів до зростання вартості акцій компаній. Про це йдеться у звіті біржі Bitfinex, повідомляє Cointelegraph.

Зазначається, що найбільший обсяг BTC, проданих на біржі останніми тижнями, припав на компанію Poolin. Аналітики Bitfinex також зазначають, що складність майнінгу біткоїна нещодавно досягла історичного максимуму, що, на їхню думку, є показником надійності та впевненості майнерів.

«Майнери явно налаштовані оптимістично щодо біткоїна, оскільки вони виділяють більше ресурсів для видобутку, що веде до збільшення складності майнінгу, але при цьому вони хеджують свої позиції, надсилаючи велику кількість BTC на біржі», – йдеться у звіті.

Далі у звіті йдеться про те, що майнери хеджують свої позиції на біржах деривативів: за перший тиждень липня 2023 року було переведено 70 000 BTC у 30-денному сумарному обсязі.

Хоча історично майнери переводять BTC на біржі, використовуючи деривативи як хеджування великих спотових позицій, у звіті високі обсяги названі нехарактерними:

«Перекази на біржі в таких масштабах вкрай рідкісні й потенційно можуть демонструвати нову поведінку майнерів», – стверджують автори звіту.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто змушений продавати акції

Майнінгова компанія Argo Blockchain для покриття боргів продала акції на $7,5 млн. Реалізовані акції становлять близько 12% загальної капіталізації компанії та були продані на Лондонській фондовій біржі.

За підсумками 2022 року Argo Blockchain відзвітувала про збитки у $194,2 млн.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024