Майнер HIVE переорієнтовує бізнес

Майнер HIVE переорієнтовує бізнес

Компанія провела ребрендинг і зосередиться на отриманні прибутку від використання карток з графічними процесорами Nvidia.

Компанія HIVE Digital Technologies Ltd., раніше відома як HIVE Blockchain, оголосила про те, що разом із ребрендингом вона зосередиться на можливостях отримання прибутку від використання карток з графічними процесорами Nvidia у технології хмарних обчислень. Про це повідомив Bitcoin Magazine.

HIVE планує використовувати дата-центри з 38 000 графічних процесорів Nvidia для вирішення обчислювальних завдань, розширюючи канали отримання прибутку та прагнучи розвитку застосунків штучного інтелекту (ШІ). Так, компанія має намір вийти на ринок оренди серверних кластерів на базі GPU та запустити новий сервіс HIVE Cloud.

«Цей хмарний сервіс дозволить користувачам отримати доступ до віртуального екземпляра одного GPU, сервера «на порожньому місці», оснащеного до 10 GPU, або навіть до кластерів із кількох серверів, щоб забезпечити масив обчислювальної потужності», – повідомили в компанії.

Компанія HIVE Digital Technologies заявила, що вона, як і раніше, «прагне інновацій, створюючи стійкі, етично орієнтовані технологічні рішення», і що її поточна діяльність з видобутку біткоїнів буде продовжена. Компанія володіє центрами оброблення даних у Канаді, Швеції та Ісландії.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Звітність компанії

Згідно з наданою звітністю, у червні HIVE Blockchain Technologies змогла видобути 259 біткоїнів, у результаті її поточний баланс зріс до 1957 BTC. У середньому у червні HIVE Blockchain підтримувала продуктивність майнінгу біткоїнів на рівні понад 3,3 EH/s. Таким чином, на день компанія видобувала в середньому 8,6 BTC.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024