Майнер HIVE переорієнтовує бізнес

Майнер HIVE переорієнтовує бізнес

Компанія провела ребрендинг і зосередиться на отриманні прибутку від використання карток з графічними процесорами Nvidia.

Компанія HIVE Digital Technologies Ltd., раніше відома як HIVE Blockchain, оголосила про те, що разом із ребрендингом вона зосередиться на можливостях отримання прибутку від використання карток з графічними процесорами Nvidia у технології хмарних обчислень. Про це повідомив Bitcoin Magazine.

HIVE планує використовувати дата-центри з 38 000 графічних процесорів Nvidia для вирішення обчислювальних завдань, розширюючи канали отримання прибутку та прагнучи розвитку застосунків штучного інтелекту (ШІ). Так, компанія має намір вийти на ринок оренди серверних кластерів на базі GPU та запустити новий сервіс HIVE Cloud.

«Цей хмарний сервіс дозволить користувачам отримати доступ до віртуального екземпляра одного GPU, сервера «на порожньому місці», оснащеного до 10 GPU, або навіть до кластерів із кількох серверів, щоб забезпечити масив обчислювальної потужності», – повідомили в компанії.

Компанія HIVE Digital Technologies заявила, що вона, як і раніше, «прагне інновацій, створюючи стійкі, етично орієнтовані технологічні рішення», і що її поточна діяльність з видобутку біткоїнів буде продовжена. Компанія володіє центрами оброблення даних у Канаді, Швеції та Ісландії.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Звітність компанії

Згідно з наданою звітністю, у червні HIVE Blockchain Technologies змогла видобути 259 біткоїнів, у результаті її поточний баланс зріс до 1957 BTC. У середньому у червні HIVE Blockchain підтримувала продуктивність майнінгу біткоїнів на рівні понад 3,3 EH/s. Таким чином, на день компанія видобувала в середньому 8,6 BTC.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023