HIVE Blockchain видобула у червні 259 BTC

HIVE Blockchain видобула у червні 259 BTC

Минулого місяця компанія підтримувала продуктивність майнінгу на рівні понад 3,3 EH/s.

Майнінгова компанія HIVE Blockchain Technologies змогла видобути в червні 259 біткоїнів, а її поточний баланс становить 1957 BTC. Про це повідомляє сайт компанії.

У середньому в червні HIVE Blockchain підтримувала продуктивність майнінгу біткоїнів на рівні понад 3,3 EH/s. Таким чином у день компанія видобувала в середньому 8,6 BTC.

Президент і генеральний директор HIVE Айдін Кіліч розповів: «Вже в липні хешрейт наших ASIC досяг 3,4 EH/s і, як очікується, продовжить зростати цього місяця, оскільки більшість із раніше оголошених ASIC потужністю 1,26 EH/s вже відвантажені, і ми продовжуємо встановлювати їх у наших дата-центрах після доставки. Ми плануємо надавати оновлену інформацію про зростання хешрейту в міру досягнення проміжної мети у 4 EH/s, а також активно оцінюємо можливості на ринку для досягнення мети у 6 EH/s до кінця року».

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Про плани на майбутнє

HIVE Blockchain збирається збільшити потужності шляхом закупівлі нових «асіків» наступного покоління та активнішого використання вже наявного обладнання. Це 4769 установок S19j Pro+ та Pro, 1100 одиниць S19 XP та 5000 одиниць BuzzMiner Plus.

Також компанія запланувала випуск акцій на $100 млн. Залучені кошти мають піти на збільшення продуктивності в середньому на 3,15 EH/s. Брокерами виступатимуть канадські фірми Canaccord Genuity та Stifel.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023