HIVE Blockchain видобула у червні 259 BTC

HIVE Blockchain видобула у червні 259 BTC

Минулого місяця компанія підтримувала продуктивність майнінгу на рівні понад 3,3 EH/s.

Майнінгова компанія HIVE Blockchain Technologies змогла видобути в червні 259 біткоїнів, а її поточний баланс становить 1957 BTC. Про це повідомляє сайт компанії.

У середньому в червні HIVE Blockchain підтримувала продуктивність майнінгу біткоїнів на рівні понад 3,3 EH/s. Таким чином у день компанія видобувала в середньому 8,6 BTC.

Президент і генеральний директор HIVE Айдін Кіліч розповів: «Вже в липні хешрейт наших ASIC досяг 3,4 EH/s і, як очікується, продовжить зростати цього місяця, оскільки більшість із раніше оголошених ASIC потужністю 1,26 EH/s вже відвантажені, і ми продовжуємо встановлювати їх у наших дата-центрах після доставки. Ми плануємо надавати оновлену інформацію про зростання хешрейту в міру досягнення проміжної мети у 4 EH/s, а також активно оцінюємо можливості на ринку для досягнення мети у 6 EH/s до кінця року».

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Про плани на майбутнє

HIVE Blockchain збирається збільшити потужності шляхом закупівлі нових «асіків» наступного покоління та активнішого використання вже наявного обладнання. Це 4769 установок S19j Pro+ та Pro, 1100 одиниць S19 XP та 5000 одиниць BuzzMiner Plus.

Також компанія запланувала випуск акцій на $100 млн. Залучені кошти мають піти на збільшення продуктивності в середньому на 3,15 EH/s. Брокерами виступатимуть канадські фірми Canaccord Genuity та Stifel.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024