HIVE Blockchain удвічі збільшить свої потужності

HIVE Blockchain удвічі збільшить свої потужності

Майнер планує реалізувати це шляхом купівлі нових ASIC та активного використання вже наявного обладнання.

Канадська компанія HIVE Blockchain планує до кінця року наростити свої майнінгові потужності майже вдвічі – до 4 EH/s, а потім вийти на 6 EH/s. Про це пише Benzinga.

Так, майнер планує збільшити потужності за рахунок закупівлі нових ASIC наступного покоління та активнішого використання вже наявного обладнання. Це 4769 установок S19j Pro+ та Pro, 1100 одиниць S19 XP та 5000 одиниць BuzzMiner Plus.

Також HIVE Blockchain планує випустити акції на $100 млн, щоб залучені кошти направити на збільшення продуктивності в середньому на 3,15 EH/s. Брокерами виступлять канадські фірми Canaccord Genuity та Stifel. Дата емісії не уточнюється.

Про компанію

HIVE Blockchain Technologies – канадська компанія, що спеціалізується на обчислювальних системах. Головний напрям її діяльності – підтримка роботи мережі Біткоїна через забезпечення потужності обчислень, потрібної для виконання транзакцій та підтримки безпеки. Обчислювальні центри HIVE розташовані в Ісландії, Швеції та Канаді.

HIVE Blockchain використовує у своїй роботі зелену енергію, а саме геотермальну та гідроелектричну енергію, що робить її однією з найбільш екологічно чистих компаній у цій галузі.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Акції майнінгових компаній

З початку 2023 року акції публічних майнінгових компаній, серед яких і HIVE Blockchain, значно підвищили свою ринкову вартість.

Деякі аналітики вважають, що акції майнерів мають потенціал для подальшого зростання цього року. Якщо BTC додасть ще близько 40% і сягне приблизно $42 000 до кінця 2023 року, тоді акції публічних майнерів злетять ще мінімум на 50%.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023