HIVE Blockchain удвічі збільшить свої потужності

HIVE Blockchain удвічі збільшить свої потужності

Майнер планує реалізувати це шляхом купівлі нових ASIC та активного використання вже наявного обладнання.

Канадська компанія HIVE Blockchain планує до кінця року наростити свої майнінгові потужності майже вдвічі – до 4 EH/s, а потім вийти на 6 EH/s. Про це пише Benzinga.

Так, майнер планує збільшити потужності за рахунок закупівлі нових ASIC наступного покоління та активнішого використання вже наявного обладнання. Це 4769 установок S19j Pro+ та Pro, 1100 одиниць S19 XP та 5000 одиниць BuzzMiner Plus.

Також HIVE Blockchain планує випустити акції на $100 млн, щоб залучені кошти направити на збільшення продуктивності в середньому на 3,15 EH/s. Брокерами виступлять канадські фірми Canaccord Genuity та Stifel. Дата емісії не уточнюється.

Про компанію

HIVE Blockchain Technologies – канадська компанія, що спеціалізується на обчислювальних системах. Головний напрям її діяльності – підтримка роботи мережі Біткоїна через забезпечення потужності обчислень, потрібної для виконання транзакцій та підтримки безпеки. Обчислювальні центри HIVE розташовані в Ісландії, Швеції та Канаді.

HIVE Blockchain використовує у своїй роботі зелену енергію, а саме геотермальну та гідроелектричну енергію, що робить її однією з найбільш екологічно чистих компаній у цій галузі.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Акції майнінгових компаній

З початку 2023 року акції публічних майнінгових компаній, серед яких і HIVE Blockchain, значно підвищили свою ринкову вартість.

Деякі аналітики вважають, що акції майнерів мають потенціал для подальшого зростання цього року. Якщо BTC додасть ще близько 40% і сягне приблизно $42 000 до кінця 2023 року, тоді акції публічних майнерів злетять ще мінімум на 50%.

Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Головний цифровий актив перебуває у боковому тренді поблизу важливого рівня опору. Дмитро Харьков 24 травня 2024
Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Лідером з надходжень знову став фонд IBIT від BlackRock, за ним слідує FBTC від Fidelity. Володимир Гришенко 24 травня 2024
На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна Висоту у 8849 метрів за 50 днів підкорив біткоїнер Дадван Юсуф. Володимир Гришенко 24 травня 2024