Майнери в Киргизстані почали активніше сплачувати податки

Майнери в Киргизстані почали активніше сплачувати податки

За п'ять місяців 2023 року майнери сплатили $266 000 податків, що майже на 300% більше за аналогічний період минулого року.

За п'ять місяців 2023 року майнери заплатили до державного бюджету Киргизстану у вигляді податку на діяльність 23,2 млн сомів (приблизно $266 000). Про це повідомляє місцеве видання «Акчабар».

За даними Національного статистичного комітету Киргизстану, такі збори, порівняно з аналогічним періодом минулого року, зросли на 297%, або на 17,4 млн сомів (близько $199 000). 2022 року до бюджету країни від майнерів надійшло 5,9 млн сомів ($67 000).

Водночас у Киргизстані, згідно з даними Служби регулювання та нагляду за фінансовим ринком, офіційно зареєстровано лише дві майнінгові компанії.

Розвиток майнінгової галузі в Киргизстані

Останніми роками у країні зроблено кроки зі створення сприятливого середовища для розвитку майнінгу. На тлі «енергетичного ембарго» майнінг було фактично узаконено у Киргизстані у серпні 2020 року.

Енергетична інфраструктура держави поступово покращується, що сприяє стійкому зростанню майнінгових операцій. Тариф на електроенергію для майнерів встановлено на рівні 5,04 сомів/кВт⋅год (6 центів).

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Скільки податків заплатили майнери за 10 місяців

За 10 місяців минулого року майнінгові компанії сплатили до бюджету Киргизстану трохи більше ніж $120 000. Ставка податку становить 10%, податковий період – один календарний місяць.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024