У Киргизстані підрахували, скільки податків заплатили майнери

У Киргизстані підрахували, скільки податків заплатили майнери

За 10 місяців минулого року майнери принесли до бюджету країни понад $120 000.

За 10 місяців 2022 року в Киргизстані компанії та фізичні особи сумарно сплатили податок на майнінг у розмірі 10,3 млн сомів ($120 800). Про це свідчать дані Державної податкової служби, пише Tazabek.

Загалом податок на майнінг сплатили 22 суб'єкти із шести регіонів країни.

У Державній податковій службі очікують, що надходження від податку на майнінг у 2023 році становитимуть 17 млн сомів ($200 000).

Ставка податку і тариф на електроенергію для майнерів

Базою оподаткування майнінгу є нараховані суми за електроенергію, спожиту під час майнінгу, у тому числі ПДВ та податок з продажу.

У разі використання власної електроенергії базою оподаткування є сума обсягу спожитої електроенергії на тариф, встановлений на електроенергію для майнінгу.

Ставка податку становить 10%, податковий період – один календарний місяць.

Тариф на електроенергію для майнерів встановлено на рівні 5,04 сомів (6 центів)/кВт.год.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Відключення майнерів від загальної енергомережі

Наприкінці листопада 2022 року через дефіцит електроенергії в Киргизстані місцевим майнінговим компаніям заборонили підключатися до загальної енергомережі. Зараз у країні енергетична криза і виробничим підприємствам не вистачає електроенергії.

Рішення пообіцяли переглянути, коли в країні буде достатній обсяг електроенергії.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023