У Киргизстані підрахували, скільки податків заплатили майнери

У Киргизстані підрахували, скільки податків заплатили майнери

За 10 місяців минулого року майнери принесли до бюджету країни понад $120 000.

За 10 місяців 2022 року в Киргизстані компанії та фізичні особи сумарно сплатили податок на майнінг у розмірі 10,3 млн сомів ($120 800). Про це свідчать дані Державної податкової служби, пише Tazabek.

Загалом податок на майнінг сплатили 22 суб'єкти із шести регіонів країни.

У Державній податковій службі очікують, що надходження від податку на майнінг у 2023 році становитимуть 17 млн сомів ($200 000).

Ставка податку і тариф на електроенергію для майнерів

Базою оподаткування майнінгу є нараховані суми за електроенергію, спожиту під час майнінгу, у тому числі ПДВ та податок з продажу.

У разі використання власної електроенергії базою оподаткування є сума обсягу спожитої електроенергії на тариф, встановлений на електроенергію для майнінгу.

Ставка податку становить 10%, податковий період – один календарний місяць.

Тариф на електроенергію для майнерів встановлено на рівні 5,04 сомів (6 центів)/кВт.год.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Відключення майнерів від загальної енергомережі

Наприкінці листопада 2022 року через дефіцит електроенергії в Киргизстані місцевим майнінговим компаніям заборонили підключатися до загальної енергомережі. Зараз у країні енергетична криза і виробничим підприємствам не вистачає електроенергії.

Рішення пообіцяли переглянути, коли в країні буде достатній обсяг електроенергії.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023