Hut 8 напередодні халвінгу залучить $50 млн кредиту

Hut 8 напередодні халвінгу залучить $50 млн кредиту

Отримані кошти майнінгова компанія спрямує на загальнокорпоративні витрати.

Компанія Coinbase Credit надасть майнінговій компанії Hut 8 Mining кредитну лінію на $50 млн під заставу BTC. Про це компанія Hut 8 Mining повідомила у понеділок, 26 червня, на своїй сторінці у Twitter.

«Ми оголосили про укладання кредитної лінії на суму $50 млн, яка дасть нам додаткову фінансову гнучкість і гарантує, що ми зможемо підтримувати нашу динамічну стратегію управління бюджетом з біткоїнами в період халвінгу», – йдеться в повідомленні майнера.

Відповідно до угоди, Coinbase надасть термінову позику в розмірі $15 млн. Затим майнінгова компанія отримає додаткові $20 млн протягом двох місяців. Кредит ще на $15 млн стане доступним фірмі через 15 днів після завершення оголошеного раніше злиття з US Bitcoin. Залучені кошти Hut 8 планує спрямувати на загальнокорпоративні витрати.

Термін погашення всіх кредитів становитиме 364 дні за річної ставки 8,25%. Кредити забезпечать біткоїни, що належать Hut 8, які зберігаються в сервісі Coinbase Custody.

Що потрібно знати про Hut 8 Mining

Hut 8 – це канадська компанія, що спеціалізується на майнінгу біткоїна. Є однією з провідних компаній у цій сфері, її діяльність ґрунтується на використанні великомасштабних майнінгових ферм. Компанія Hut 8 була заснована у 2011 році та швидко стала одним із ключових учасників в індустрії криптовалют.

Акції компанії торгуються на Nasdaq і Торонтській фондовій біржі. Навесні 2021 року вона приєдналася до найбільшого майнінгового пулу Foundry USA.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Угода з US Bitcoin

На початку року компанії Hut 8 та US Bitcoin домовилися про злиття та створення нової структури під назвою Hut 8 Corp. Сумарний хешрейт компаній сягне 5,6 EH/s.

US Bitcoin мала отримати від Hut 8 проміжне фінансування у розмірі $6–6,5 млн.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023