Hut 8 напередодні халвінгу залучить $50 млн кредиту

Hut 8 напередодні халвінгу залучить $50 млн кредиту

Отримані кошти майнінгова компанія спрямує на загальнокорпоративні витрати.

Компанія Coinbase Credit надасть майнінговій компанії Hut 8 Mining кредитну лінію на $50 млн під заставу BTC. Про це компанія Hut 8 Mining повідомила у понеділок, 26 червня, на своїй сторінці у Twitter.

«Ми оголосили про укладання кредитної лінії на суму $50 млн, яка дасть нам додаткову фінансову гнучкість і гарантує, що ми зможемо підтримувати нашу динамічну стратегію управління бюджетом з біткоїнами в період халвінгу», – йдеться в повідомленні майнера.

Відповідно до угоди, Coinbase надасть термінову позику в розмірі $15 млн. Затим майнінгова компанія отримає додаткові $20 млн протягом двох місяців. Кредит ще на $15 млн стане доступним фірмі через 15 днів після завершення оголошеного раніше злиття з US Bitcoin. Залучені кошти Hut 8 планує спрямувати на загальнокорпоративні витрати.

Термін погашення всіх кредитів становитиме 364 дні за річної ставки 8,25%. Кредити забезпечать біткоїни, що належать Hut 8, які зберігаються в сервісі Coinbase Custody.

Що потрібно знати про Hut 8 Mining

Hut 8 – це канадська компанія, що спеціалізується на майнінгу біткоїна. Є однією з провідних компаній у цій сфері, її діяльність ґрунтується на використанні великомасштабних майнінгових ферм. Компанія Hut 8 була заснована у 2011 році та швидко стала одним із ключових учасників в індустрії криптовалют.

Акції компанії торгуються на Nasdaq і Торонтській фондовій біржі. Навесні 2021 року вона приєдналася до найбільшого майнінгового пулу Foundry USA.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Угода з US Bitcoin

На початку року компанії Hut 8 та US Bitcoin домовилися про злиття та створення нової структури під назвою Hut 8 Corp. Сумарний хешрейт компаній сягне 5,6 EH/s.

US Bitcoin мала отримати від Hut 8 проміжне фінансування у розмірі $6–6,5 млн.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024