Майнери активно переводять BTC на біржі

Майнери активно переводять BTC на біржі

Майнінгові компанії змушені покривати операційні видатки перед закінченням другого кварталу.

Обсяг переказів біткоїнів на біржі різко виріс, досягнувши 19 червня п’ятирічного максимуму в розмірі 75,6 BTC на годину. Про це свідчать дані Glassnode.

У останні дні сильно зросли перекази монет з резервів майнерів на біржі. Ймовірно, що частина з цих монет буде реалізована вже найближчими днями. Майнери змушені регулярно продавати коїни для покриття своїх операційних витрат для підтримки діяльності з видобутку біткоїнів.

Майнери активно переводять BTC на біржі
Перекази біткоїнів майнерами на біржі. Джерело: CoinGecko.

Майнери не поспішали продавати монети під час значного зростання BTC у перші місяці цього року. Але під час поточної бокової корекції багато з них тимчасово змінили стратегію. Закінчення першого півріччя цього року та відповідне фінансове планування також можуть частково пояснити цю тенденцію.

Вплив на ціну біткоїна

За інших рівних умов продаж частини монет майнерами може посилити ведмежий тиск на курс біткоїна. У такому разі можлива короткострокова корекція. Проте середньострокова ситуація на ринку буде значною мірою залежати від факторів попиту.

Якщо Федеральна резервна система вирішить ще раз підвищити ставки на 25 б. п., здорожчання кредитів призведе до падіння вартості високоризикових активів. Якщо ж ставки не будуть зростати, ринок біткоїна може отримати потужний імпульс для свого подальшого відновлення.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Резерви майнерів

Наразі сукупні резерви публічних майнерів становлять лише 0,16% від загальної пропозиції біткоїнів. Через халвінг їхній вплив на ціноутворення поступово знижується. Проте короткострокові коливання ціни активу можуть бути пов’язані з їхніми бізнес-стратегіями.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024