Майнінговий стартап Cormint зібрав $30 млн інвестицій

Майнінговий стартап Cormint зібрав $30 млн інвестицій

Залучені кошти компанія направить на будівництво нового дата-центру в Техасі.

Американська майнінгова компанія Cormint залучила $30 млн під час раунду фінансування Серії A, які направить на будівництво центру обробки даних у Техасі. Про це повідомляє CoinDesk.

Раунд фінансування очолили CEO Cormint Джеймі МакЕвіті та CEO компанії-виробника напівпровідників Silicon Laboratories Нав Суч. Будівництво майданчика має відбутися у Форт-Стоктоні, штат Техас. Можлива потужність нового дата-центру становитиме 2,4 EH/s.

Чому майнери обирають Техас

Техас є одним із найбільших виробників енергії у США, завдяки чому він пропонує стабільне та дешеве електропостачання, що є ключовим для операцій майнінгу.

Як зазначив науковий співробітник Webber Energy Group Джошуа Роудс, майнерів у Техасі приваблює не лише низька вартість електроенергії, а й швидкий процес підключення обладнання до системи.

Паралельно влада штату веде дискусії про повторне використання надлишкового газу для видобутку біткоїна та криптовалют з метою скорочення шкідливих викидів.

Регулювання у Техасі також є привабливим фактором для майнінгових компаній. Місцева влада продемонструвала гнучкий підхід до регулювання, створюючи сприятливі умови для розвитку сектору.

Вибір пулу для майнінгу
Вибір пулу для майнінгу
Зі зростанням індустрії майнінгу персональний видобуток біткоїна став нерентабел...
Ілля Гольдберг 29 листопада 2022

Як заробляють майнери

Окрім безпосереднього видобутку нових монет, додатковим доходом майнінгових компаній є комісійні збори. Коли користувачі здійснюють транзакції з біткоїнами, вони можуть включити невелику комісію, яка є стимулом для майнерів підтвердити та включити їхню транзакцію до наступного блоку.

Нещодавно у мережі Біткоїна загальний обсяг транзакційних витрат досяг майже дворічного максимуму – $220 388 за годину.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024