Майнінговий стартап Cormint зібрав $30 млн інвестицій

Майнінговий стартап Cormint зібрав $30 млн інвестицій

Залучені кошти компанія направить на будівництво нового дата-центру в Техасі.

Американська майнінгова компанія Cormint залучила $30 млн під час раунду фінансування Серії A, які направить на будівництво центру обробки даних у Техасі. Про це повідомляє CoinDesk.

Раунд фінансування очолили CEO Cormint Джеймі МакЕвіті та CEO компанії-виробника напівпровідників Silicon Laboratories Нав Суч. Будівництво майданчика має відбутися у Форт-Стоктоні, штат Техас. Можлива потужність нового дата-центру становитиме 2,4 EH/s.

Чому майнери обирають Техас

Техас є одним із найбільших виробників енергії у США, завдяки чому він пропонує стабільне та дешеве електропостачання, що є ключовим для операцій майнінгу.

Як зазначив науковий співробітник Webber Energy Group Джошуа Роудс, майнерів у Техасі приваблює не лише низька вартість електроенергії, а й швидкий процес підключення обладнання до системи.

Паралельно влада штату веде дискусії про повторне використання надлишкового газу для видобутку біткоїна та криптовалют з метою скорочення шкідливих викидів.

Регулювання у Техасі також є привабливим фактором для майнінгових компаній. Місцева влада продемонструвала гнучкий підхід до регулювання, створюючи сприятливі умови для розвитку сектору.

Вибір пулу для майнінгу
Вибір пулу для майнінгу
Зі зростанням індустрії майнінгу персональний видобуток біткоїна став нерентабел...
Ілля Гольдберг 29 листопада 2022

Як заробляють майнери

Окрім безпосереднього видобутку нових монет, додатковим доходом майнінгових компаній є комісійні збори. Коли користувачі здійснюють транзакції з біткоїнами, вони можуть включити невелику комісію, яка є стимулом для майнерів підтвердити та включити їхню транзакцію до наступного блоку.

Нещодавно у мережі Біткоїна загальний обсяг транзакційних витрат досяг майже дворічного максимуму – $220 388 за годину.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023