Майнінговий стартап Cormint зібрав $30 млн інвестицій

Майнінговий стартап Cormint зібрав $30 млн інвестицій

Залучені кошти компанія направить на будівництво нового дата-центру в Техасі.

Американська майнінгова компанія Cormint залучила $30 млн під час раунду фінансування Серії A, які направить на будівництво центру обробки даних у Техасі. Про це повідомляє CoinDesk.

Раунд фінансування очолили CEO Cormint Джеймі МакЕвіті та CEO компанії-виробника напівпровідників Silicon Laboratories Нав Суч. Будівництво майданчика має відбутися у Форт-Стоктоні, штат Техас. Можлива потужність нового дата-центру становитиме 2,4 EH/s.

Чому майнери обирають Техас

Техас є одним із найбільших виробників енергії у США, завдяки чому він пропонує стабільне та дешеве електропостачання, що є ключовим для операцій майнінгу.

Як зазначив науковий співробітник Webber Energy Group Джошуа Роудс, майнерів у Техасі приваблює не лише низька вартість електроенергії, а й швидкий процес підключення обладнання до системи.

Паралельно влада штату веде дискусії про повторне використання надлишкового газу для видобутку біткоїна та криптовалют з метою скорочення шкідливих викидів.

Регулювання у Техасі також є привабливим фактором для майнінгових компаній. Місцева влада продемонструвала гнучкий підхід до регулювання, створюючи сприятливі умови для розвитку сектору.

Вибір пулу для майнінгу
Вибір пулу для майнінгу
Зі зростанням індустрії майнінгу персональний видобуток біткоїна став нерентабел...
Ілля Гольдберг 29 листопада 2022

Як заробляють майнери

Окрім безпосереднього видобутку нових монет, додатковим доходом майнінгових компаній є комісійні збори. Коли користувачі здійснюють транзакції з біткоїнами, вони можуть включити невелику комісію, яка є стимулом для майнерів підтвердити та включити їхню транзакцію до наступного блоку.

Нещодавно у мережі Біткоїна загальний обсяг транзакційних витрат досяг майже дворічного максимуму – $220 388 за годину.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023