У штаті Північна Кароліна хочуть тимчасово заборонити майнінг

У штаті Північна Кароліна хочуть тимчасово заборонити майнінг

Місцеві чиновники пропонують, щоб такі обмеження тривали принаймні рік.

Чиновники округу Банкомб вимагають призупинити на рік майнінг в окрузі Північна Кароліна. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Обмеження поширюватимуться на майнінгові компанії, які здійснюють операції з використанням трьох або більше обчислювальних пристроїв.

Наразі постанови округу не визначають майнінг як окремий вид діяльності. Це спонукає чиновників розглянути можливість тимчасового припинення цієї діяльності на час розробки відповідних нормативних актів. Громадські слухання з цього питання призначені на 2 травня.

Чиновники занепокоєні щодо впливу майнінгу на навколишнє середовище та суспільство. Комітет Сенату Техасу нещодавно провів слухання щодо законопроєкту, який обмежить енергетичні угоди, що використовуються майнерами біткоїнів. Це законодавство пройшло через комітет Сенату, що на ще один крок наблизило його до реальності.

Чому в Північній Кароліні популярний майнінг

Майнінг біткоїна став популярним у Північній Кароліні з декількох причин:

  1. Тут є доступ до дешевої та стабільної електроенергії одного з основних факторів, що забезпечують ефективний майнінг. Станом на 2021 рік середня вартість електроенергії в Північній Кароліні становила 11,2, центи за кіловат-годину. Це є значно нижчим за національний середній показник, що становить 13 центів.
У штаті Північна Кароліна хочуть тимчасово заборонити майнінг
Порівняльна таблиця вартості енергії за штатами США. Джерело: Electric Choice
  1. Кліматичні умови: м’який клімат допомагає знизити витрати на охолодження майнінгових установок.
У штаті Північна Кароліна хочуть тимчасово заборонити майнінг
Середньорічна температура в Північній Кароліні влітку та взимку. Джерело: The State Climate Summaries

Як бачимо з графіка, максимальна середня температура у Північній Кароліні влітку становить 79℉ (26 ℃), зими тут також досить м'які мінімальна зафіксована тут температура становила 36℉ (2,2℃).

Усі ці умови, помножені на сприятливе політичне регулювання, до останнього часу приваблювали безліч майнерів.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Регуляція майнінгу у США

У березні цього року стало відомо, що США можуть запровадити акцизний збір для майнінгових компаній.

Згідно з ініціативою, будь-яка майнінгова компанія «оподатковуватиметься акцизним податком у розмірі 30% від вартості електроенергії, яка використовується для видобутку цифрових активів».

Gemini встигла вивести $282 млн напередодні банкрутства Genesis Gemini встигла вивести $282 млн напередодні банкрутства Genesis Представники біржі пояснили це тим, що занепокоєні через ситуацію з TerraUSD. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Курс біткоїна за тиждень: подолано $27 000 Курс біткоїна за тиждень: подолано $27 000 Головний цифровий актив продовжує помірне, але впевнене зростання. Дмитро Харьков 29 вересня 2023
SEC відклала розгляд низки заявок на біткоїн-ETF SEC відклала розгляд низки заявок на біткоїн-ETF Комісія вирішила перенести на січень рішення за заявками від BlackRock, Invesco, Bitwise та Valkyrie. Володимир Гришенко 29 вересня 2023