У штаті Північна Кароліна хочуть тимчасово заборонити майнінг

У штаті Північна Кароліна хочуть тимчасово заборонити майнінг

Місцеві чиновники пропонують, щоб такі обмеження тривали принаймні рік.

Чиновники округу Банкомб вимагають призупинити на рік майнінг в окрузі Північна Кароліна. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Обмеження поширюватимуться на майнінгові компанії, які здійснюють операції з використанням трьох або більше обчислювальних пристроїв.

Наразі постанови округу не визначають майнінг як окремий вид діяльності. Це спонукає чиновників розглянути можливість тимчасового припинення цієї діяльності на час розробки відповідних нормативних актів. Громадські слухання з цього питання призначені на 2 травня.

Чиновники занепокоєні щодо впливу майнінгу на навколишнє середовище та суспільство. Комітет Сенату Техасу нещодавно провів слухання щодо законопроєкту, який обмежить енергетичні угоди, що використовуються майнерами біткоїнів. Це законодавство пройшло через комітет Сенату, що на ще один крок наблизило його до реальності.

Чому в Північній Кароліні популярний майнінг

Майнінг біткоїна став популярним у Північній Кароліні з декількох причин:

  1. Тут є доступ до дешевої та стабільної електроенергії одного з основних факторів, що забезпечують ефективний майнінг. Станом на 2021 рік середня вартість електроенергії в Північній Кароліні становила 11,2, центи за кіловат-годину. Це є значно нижчим за національний середній показник, що становить 13 центів.
У штаті Північна Кароліна хочуть тимчасово заборонити майнінг
Порівняльна таблиця вартості енергії за штатами США. Джерело: Electric Choice
  1. Кліматичні умови: м’який клімат допомагає знизити витрати на охолодження майнінгових установок.
У штаті Північна Кароліна хочуть тимчасово заборонити майнінг
Середньорічна температура в Північній Кароліні влітку та взимку. Джерело: The State Climate Summaries

Як бачимо з графіка, максимальна середня температура у Північній Кароліні влітку становить 79℉ (26 ℃), зими тут також досить м'які мінімальна зафіксована тут температура становила 36℉ (2,2℃).

Усі ці умови, помножені на сприятливе політичне регулювання, до останнього часу приваблювали безліч майнерів.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Регуляція майнінгу у США

У березні цього року стало відомо, що США можуть запровадити акцизний збір для майнінгових компаній.

Згідно з ініціативою, будь-яка майнінгова компанія «оподатковуватиметься акцизним податком у розмірі 30% від вартості електроенергії, яка використовується для видобутку цифрових активів».

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024