У Нью-Йорку заборонили майнінг

У Нью-Йорку заборонили майнінг

Мораторій на майнінг у штаті триватиме два роки.

Губернаторка штату Нью-Йорк Кеті Хокул 22 листопада підписала законопроєкт про заборону Proof-of-Work майнінгу в штаті. Про це повідомляє CoinDesk.

Авторка законопроєкту Анна Келлес називає ухвалення документа великою перемогою для захисту навколишнього середовища на планеті. Таким чином конгресмени штату намагаються боротися зі шкідливими викидами вуглецю.

Губернаторка штату зазначає: «Я потурбуюся про те, щоб Нью-Йорк залишався центром фінансових інновацій та здійсню додаткові кроки для захисту навколишнього середовища».

Вплив на майнерів

Даний законопроєкт негативно вплине на біткоїн-майнерів, які наразі використовують понад 90% електроенергії від усього обсягу проєктів на алгоритмі консенсусу Proof-of-Work. Вони будуть змушені перемістити свої виробничі потужності до інших штатів та юрисдикцій.

Таке регулювання також може негативно вплинути на загальні конкурентні позиції США у глобальному рейтингу. Китай, Казахстан та інші країни можуть отримати додаткові переваги у цій сфері.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Вплив на екологію та споживання енергії

Попри популярний міф про негативний вплив майнінгу на екологію, дані твердження не мають об’єктивного підґрунтя. Так, гідроенергія є переважним джерелом відновлювальної енергії для майнінгу. Щодо споживання енергії, то майнінг потребує менше енергії за видобуток золота та виробництво паперу.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024