У Нью-Йорку заборонили майнінг

У Нью-Йорку заборонили майнінг

Мораторій на майнінг у штаті триватиме два роки.

Губернаторка штату Нью-Йорк Кеті Хокул 22 листопада підписала законопроєкт про заборону Proof-of-Work майнінгу в штаті. Про це повідомляє CoinDesk.

Авторка законопроєкту Анна Келлес називає ухвалення документа великою перемогою для захисту навколишнього середовища на планеті. Таким чином конгресмени штату намагаються боротися зі шкідливими викидами вуглецю.

Губернаторка штату зазначає: «Я потурбуюся про те, щоб Нью-Йорк залишався центром фінансових інновацій та здійсню додаткові кроки для захисту навколишнього середовища».

Вплив на майнерів

Даний законопроєкт негативно вплине на біткоїн-майнерів, які наразі використовують понад 90% електроенергії від усього обсягу проєктів на алгоритмі консенсусу Proof-of-Work. Вони будуть змушені перемістити свої виробничі потужності до інших штатів та юрисдикцій.

Таке регулювання також може негативно вплинути на загальні конкурентні позиції США у глобальному рейтингу. Китай, Казахстан та інші країни можуть отримати додаткові переваги у цій сфері.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Вплив на екологію та споживання енергії

Попри популярний міф про негативний вплив майнінгу на екологію, дані твердження не мають об’єктивного підґрунтя. Так, гідроенергія є переважним джерелом відновлювальної енергії для майнінгу. Щодо споживання енергії, то майнінг потребує менше енергії за видобуток золота та виробництво паперу.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023