Виробництво паперу потребує у 23 рази більше енергії за майнінг біткоїна

Виробництво паперу потребує у 23 рази більше енергії за майнінг біткоїна

Останні аналітичні дані підтверджують енергоефективність майнінгу біткоїна у порівнянні з традиційними галузями економіки.

Майнінг біткоїна споживає 100 ТВт/год. на рік, що менше, ніж енерговитрати на відеоігри та видобуток золота. Виробництво паперу виявилося взагалі у 23 рази більш енерговитратним за видобуток BTC, свідчать результати дослідження Arcane Research.

Аналітики спростовують наратив щодо надмірного споживання енергії майнерами біткоїна. Головна перевага біткоїн-майнерів полягає в значній варіабельності щодо того, коли й де споживати енергію. Тому вони ефективно використовують як надлишки енергії, що існують у певних галузях, так і запроваджують надсучасні технології (наприклад, обладнання Bitmain S19 XP) задля оптимізації енерговитрат.

Порівняння споживання енергії: майнінг та інші галузі (ТВт/год. на рік).
Порівняння споживання енергії: майнінг та інші галузі (ТВт/год. на рік).

Як майнери скорочують споживання енергії

Відповідно до даних Arcane Research, витрати на електроенергію складають близько 80% від усіх операційних витрат у сфері майнінгу. Тому майнери мають серйозні ініціативи щодо оптимізації власних витрат як головного чинника забезпечення їхньої конкурентоспроможності в довгостроковому періоді. Аналітики відзначають значну чутливість до будь-яких цінових змін із боку майнерів. Вони мають можливість швидко знизити споживання енергії, якщо це стає економічно неефективним.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Обсяг майнінгових потужностей також може бути скоригований відповідно до найбільш раціонального використання ресурсів. Насамкінець, виробничі потужності можуть бути переміщені до інших локацій, якщо це є економічно доречним.

Енергоефективність та зростання доходів

Найбільш інноваційні підходи до споживання енергії та організації процесу видобутку біткоїнів дозволяють майнерам демонструвати порівняно високу дохідність навіть в умовах ведмежого ринку. Зокрема, дані The Block Research свідчать про зростання загального доходу майнерів на 10% у серпні. Це дозволило досягти доходу в $657 млн і нарощування виробництва у США та інших регіонах світу. Комісії за транзакції становлять лише близько 1,4% від сукупних доходів майнерів, що уможливлює низьку середню вартість транзакції у мережі біткоїна (близько $1 станом на початок вересня).

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Третій Bitcoin Meetup Kyiv, активне зростання курсу BTC, інтерес мільйонерів до біткоїна, зміна складності майнінгу, проблеми майнерів у Техасі, порятунок найстарішого національного парку Африки, продаж біткоїнів Marathon Digital, кредит для Core Scientific, Binance купує біржу та «біткоїн-збори» в Узбекистані. Євген Комчук 03 лютого 2023
Binance купила південнокорейську біржу Gopax Binance купила південнокорейську біржу Gopax Завдяки цьому придбанню Binance зможе повернутися на ринок Південної Кореї. Євген Комчук 03 лютого 2023
Marathon Digital вперше за два роки продав біткоїни Marathon Digital вперше за два роки продав біткоїни Великий майнер фіксує прибуток на виході з ведмежого ринку. Дмитро Харьков 03 лютого 2023