Виробництво паперу потребує у 23 рази більше енергії за майнінг біткоїна

Виробництво паперу потребує у 23 рази більше енергії за майнінг біткоїна

Останні аналітичні дані підтверджують енергоефективність майнінгу біткоїна у порівнянні з традиційними галузями економіки.

Майнінг біткоїна споживає 100 ТВт/год. на рік, що менше, ніж енерговитрати на відеоігри та видобуток золота. Виробництво паперу виявилося взагалі у 23 рази більш енерговитратним за видобуток BTC, свідчать результати дослідження Arcane Research.

Аналітики спростовують наратив щодо надмірного споживання енергії майнерами біткоїна. Головна перевага біткоїн-майнерів полягає в значній варіабельності щодо того, коли й де споживати енергію. Тому вони ефективно використовують як надлишки енергії, що існують у певних галузях, так і запроваджують надсучасні технології (наприклад, обладнання Bitmain S19 XP) задля оптимізації енерговитрат.

Порівняння споживання енергії: майнінг та інші галузі (ТВт/год. на рік).
Порівняння споживання енергії: майнінг та інші галузі (ТВт/год. на рік).

Як майнери скорочують споживання енергії

Відповідно до даних Arcane Research, витрати на електроенергію складають близько 80% від усіх операційних витрат у сфері майнінгу. Тому майнери мають серйозні ініціативи щодо оптимізації власних витрат як головного чинника забезпечення їхньої конкурентоспроможності в довгостроковому періоді. Аналітики відзначають значну чутливість до будь-яких цінових змін із боку майнерів. Вони мають можливість швидко знизити споживання енергії, якщо це стає економічно неефективним.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Обсяг майнінгових потужностей також може бути скоригований відповідно до найбільш раціонального використання ресурсів. Насамкінець, виробничі потужності можуть бути переміщені до інших локацій, якщо це є економічно доречним.

Енергоефективність та зростання доходів

Найбільш інноваційні підходи до споживання енергії та організації процесу видобутку біткоїнів дозволяють майнерам демонструвати порівняно високу дохідність навіть в умовах ведмежого ринку. Зокрема, дані The Block Research свідчать про зростання загального доходу майнерів на 10% у серпні. Це дозволило досягти доходу в $657 млн і нарощування виробництва у США та інших регіонах світу. Комісії за транзакції становлять лише близько 1,4% від сукупних доходів майнерів, що уможливлює низьку середню вартість транзакції у мережі біткоїна (близько $1 станом на початок вересня).

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023