У жовтні майнери працювали в «плюс»

У жовтні майнери працювали в «плюс»

Більшість майнерів біткоїна пристосувалася до умов ведмежого ринку.

Сукупні доходи біткоїн-майнерів у жовтні 2022 року зросли на 3,1% та досягли $567 млн. Про це повідомляє The Block.

Стабілізація ринкової вартості біткоїна дозволила досягти позитивної динаміки їхніх доходів. Внаслідок використання новітнього обладнання та більш економічних джерел енергії майнінгові компанії забезпечили кращий рівень фінансової безпеки.

Динаміка доходів біткоїн-майнерів. Джерело: Crypto Rank.
Динаміка доходів біткоїн-майнерів. Джерело: Crypto Rank.

Від червня спостерігається боковий тренд на ринку біткоїна. Його ринкова вартість коливається у районі $20 000. У разі раціонального використання резервів та стратегічного планування майнери можуть забезпечити позитивну рентабельність.

Проблеми Argo Blockchain

Проте не всі майнінгові компанії вдало пристосувалися до поточних умов. Наприклад, Argo Blockchain повідомила про неспроможність залучити $27 млн від стратегічного інвестора задля розв’язання проблем з ліквідністю.

Таким чином, компанія стикається із дефіцитом оборотних засобів на наступні 12 місяців. Акції компанії вже впали на 72% і, у разі невдач із залученням фінансування, Argo Blockchain загрожує банкрутство. Майнер не зможе підтримувати стале виробництво, якщо негативний грошовий потік не буде ліквідовано найближчими тижнями.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Core Scientific на межі банкрутства

Один із найбільших майнерів Core Scientific також знаходиться на межі банкрутства. Представники компанії повідомили про припинення виплат за своїми кредитними зобов’язаннями на найближчі два місяці. У разі відсутності можливості для реструктуризації боргів компанії стикнеться із значними ризиками банкрутства, адже її акції вже впали на 77%.

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre. Юлiя Савицька 30 березня 2023
Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Бум у сегменті майнінгу змінюється на стале зростання. Дмитро Харьков 30 березня 2023
Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами. Юлiя Савицька 29 березня 2023