Майнери витрачають 50% доходів на адміністративні витрати

Оптимізація адміністративних витрат – пріоритет для майнінгових компаній під час ведмежого ринку.

Серед загальних доходів біткоїн-майнерів доля адміністративних витрат складає в середньому 50%. Про це свідчать дані аналітичної компанії Arcane Research.

Провідні майнінгові компанії ефективні у генерації близько 60-80% маржі від виробничої діяльності. Проте їхня загальна прибутковість знижується протягом ведмежої фази ринку. Головним фактором ризику є досить великі адміністративні витрати.

Частка адміністративних витрат у доходах майнерів. Джерело: Arcane Research.
Частка адміністративних витрат у доходах майнерів. Джерело: Arcane Research.

Деякі майнінгові компанії, такі як Argo та Hut 8, вчасно оптимізували свої адміністративні витрати й тепер вони складають лише 16% та 24% від їхніх доходів відповідно. Проте Marathon має критичний рівень таких витрат (97%), що загрожує стабільній роботі компанії у довгостроковому періоді.

Що таке адміністративні витрати

Під адміністративними витратами розуміється все, що безпосередньо не пов’язане з отриманням доходу від майнінгу. Прикладами таких витрат є зарплатня та бонуси топменеджменту компаній, а також компенсації у вигляді їхніх акцій.

Їх не слід плутати з виробничими витратами, до яких відносяться зарплатня працівників майнінгових ферм та витрати на електроенергію.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Аналітики Arcane Research звертають увагу на те, що адміністративні витрати у видобутку золота складають лише 3%, а у нафтогазовій галузі – 2%. Головна причина значних адміністративних витрат у біткоїн-майнінгу полягає у необхідності інвестувати в стратегічне планування й залучати найбільш професійних виконавчих менеджерів.

Вага майнерів на ринку

Наразі майнери контролюють близько 10% від загальної пропозиції BTC на ринку. Тому оптимізація їхніх адміністративних витрат може бути критично важливою для зростання їхньої рентабельності. Більш раціональне використання резервів може слугувати додатковим чинником стабілізації курсу BTC на ведмежому ринку.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024