Майнери витрачають 50% доходів на адміністративні витрати

Оптимізація адміністративних витрат – пріоритет для майнінгових компаній під час ведмежого ринку.

Серед загальних доходів біткоїн-майнерів доля адміністративних витрат складає в середньому 50%. Про це свідчать дані аналітичної компанії Arcane Research.

Провідні майнінгові компанії ефективні у генерації близько 60-80% маржі від виробничої діяльності. Проте їхня загальна прибутковість знижується протягом ведмежої фази ринку. Головним фактором ризику є досить великі адміністративні витрати.

Частка адміністративних витрат у доходах майнерів. Джерело: Arcane Research.
Частка адміністративних витрат у доходах майнерів. Джерело: Arcane Research.

Деякі майнінгові компанії, такі як Argo та Hut 8, вчасно оптимізували свої адміністративні витрати й тепер вони складають лише 16% та 24% від їхніх доходів відповідно. Проте Marathon має критичний рівень таких витрат (97%), що загрожує стабільній роботі компанії у довгостроковому періоді.

Що таке адміністративні витрати

Під адміністративними витратами розуміється все, що безпосередньо не пов’язане з отриманням доходу від майнінгу. Прикладами таких витрат є зарплатня та бонуси топменеджменту компаній, а також компенсації у вигляді їхніх акцій.

Їх не слід плутати з виробничими витратами, до яких відносяться зарплатня працівників майнінгових ферм та витрати на електроенергію.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Аналітики Arcane Research звертають увагу на те, що адміністративні витрати у видобутку золота складають лише 3%, а у нафтогазовій галузі – 2%. Головна причина значних адміністративних витрат у біткоїн-майнінгу полягає у необхідності інвестувати в стратегічне планування й залучати найбільш професійних виконавчих менеджерів.

Вага майнерів на ринку

Наразі майнери контролюють близько 10% від загальної пропозиції BTC на ринку. Тому оптимізація їхніх адміністративних витрат може бути критично важливою для зростання їхньої рентабельності. Більш раціональне використання резервів може слугувати додатковим чинником стабілізації курсу BTC на ведмежому ринку.

Goldman Sachs назвав біткоїн активом року Goldman Sachs назвав біткоїн активом року Біткоїн випередив за прибутковістю всі традиційні інвестиційні активи. Євген Комчук 20 березня 2023
Хакери атакували виробника біткоїн-банкоматів General Bytes Хакери атакували виробника біткоїн-банкоматів General Bytes Шахраї отримали віддалений доступ до гарячих гаманців користувачів. Дмитро Харьков 20 березня 2023
Coinbase хоче відкрити нову біржу Coinbase хоче відкрити нову біржу Нова платформа працюватиме за межами США, зосередившись на глобальних клієнтах. Євген Комчук 20 березня 2023