У Гонконзі відбудеться форум Bitcoin DevCon

У Гонконзі відбудеться форум Bitcoin DevCon

Цього року основна увага буде приділена рішенням другого рівня Біткоїна.

У Гонконзі на початку травня відбудеться форум для Біткоїн-розробників Bitcoin DevCon. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Ця подія запланована на 7-8 травня в Гонконзькому науковому парку. Крім розробників сюди запрошуються для діалогу дослідники, художники, дизайнери та інженери, які готові поділитися своїми ідеями та хотіли б долучитися до Біткоїн-спільноти.

У перший день форуму – 7 травня – відбудеться біткоїн-хакатон. Ця подія присвячена навчанню, обміну досвідом та співпраці. Цього року основна увага буде приділена рішенням другого рівня Біткоїна. Охочі можуть представити свій проєкт і позмагатись за призи та потенційне фінансування від провідних фондів та інвесторів у цій галузі.

Наступного дня – 8 травня – учасників очікує Demo Day, присвячений виключно демонстраціям та пітчам стартапів, які продемонструють свої розробки в екосистемі Біткоїна.

Судді, яких представляють провідні венчурні компанії, включаючи Satoshi Labs, UTXO, CMS, Electric Capital та Multicoin Capital, гарантують, що перспективні проєкти отримають підтримку та зможуть реалізуватись.

Гонконг як Біткоїн-хаб

Останнім часом влада Гонконгу намагається зміцнити позиції міста як міжнародного фінансового центру і забезпечить регульовані, інноваційні інвестиційні можливості як для роздрібних, так і для інституційних інвесторів.

Регулювання біткоїн-індустрії у Гонконгу характеризується пошуком балансу між стимулюванням інновацій у сфері цифрових активів і забезпеченням захисту інвесторів. Уряд Гонконгу та регуляторні органи, такі як Комісії з цінних паперів та ф'ючерсів (SFC), прагнуть створити прозоре і стабільне регуляторне середовище. Останні ініціативи включають введення ліцензування для бірж, обмеження доступу роздрібних інвесторів до високоризикованих активів і введення чітких вимог щодо боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Запуск спотових біржових фондів

На тлі активного Біткоїн-розвитку у Гонконзі, SFC 15 квітня схвалив чотири заявки від компаній Bosera International, HashKey Capital, China Asset Management та Harvest Investment на запуск спотових ETF, прив’язаних до головного цифрового активу.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024