Bitcoin Magazine анонсував івент, присвячений халвінгу

Bitcoin Magazine анонсував івент, присвячений халвінгу

Трансляція Bitcoin Halving вестиметься з Нашвілла і почнеться з 839 979 блоку Біткоїна.

Американське видання Bitcoin Magazine у співпраці з біржею цифрових активів Kraken проведе онлайн-івент, присвячений майбутньому халвінгу – Bitcoin Halving.

Пряма трансляція з Нашвілла, штат Теннессі, розпочнеться з 839 979 блоку Біткоїна, а кульмінацією стане 840 000 блок, який, за попередніми прогнозами, буде видобуто 18 квітня 2024 року.

«Ми, Bitcoin Magazine, з великим задоволенням анонсуємо пряму трансляцію Bitcoin Halving у партнерстві з Kraken. Ця подія – не лише святкування четвертої епохи Біткоїна, а й свідчення непохитного духу Біткоїн-спільноти. Для нас велика честь відзначити цю історичну подію, розмірковуючи про наш шлях і дивлячись у безмежне майбутнє Біткоїна», – заявив президент Bitcoin Magazine Майк Джермано.

Видання запрошує представників Біткоїн-ком'юніті стати свідками епохальної події, поспілкуватися за столом Bitcoin Halving LIVE Desk і приєднатися до прямої трансляції та святкування, присвяченого халвінгу.

Про Bitcoin Magazine та Kraken

Bitcoin Magazine, перше у світі видання, що висвітлює тему Біткоїна, пропонує своїй міжнародній читацькій аудиторії інноваційні ідеї, останні новини, присвячені головному цифровому активу та технологіям, пов'язаним з ним. Bitcoin Magazine видається в Нашвіллі, штат Теннессі, компанією BTC Media.

Kraken – одна з найстаріших у світі біткоїн-бірж. Сьогодні за фінансовими оборотами вона хоч і не є найбільшою серед торговельних майданчиків, проте за останні 12 років жодного разу не стала жертвою хакерів.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які компанії не готові до халвінгу

Як відомо, майнінгова галузь перебуває в зоні ризику через наближення халвінгу. За даними аналітиків Cantor Fitzgeral, в одинадцятьох найбільших публічних біткоїн-майнерів можуть виникнути проблеми з прибутковістю, якщо курс біткоїна не підніметься після халвінгу. Зокрема, йдеться про Riot Platforms, Cipher Mining, Core Scientific, Bitfarms, TeraWulf, Iris Energy, Marathon Digital, Stronghold Digital Mining, Bit Digital, Hut 8 та Argo Blockchain.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024