Bitcoin Magazine анонсував івент, присвячений халвінгу

Bitcoin Magazine анонсував івент, присвячений халвінгу

Трансляція Bitcoin Halving вестиметься з Нашвілла і почнеться з 839 979 блоку Біткоїна.

Американське видання Bitcoin Magazine у співпраці з біржею цифрових активів Kraken проведе онлайн-івент, присвячений майбутньому халвінгу – Bitcoin Halving.

Пряма трансляція з Нашвілла, штат Теннессі, розпочнеться з 839 979 блоку Біткоїна, а кульмінацією стане 840 000 блок, який, за попередніми прогнозами, буде видобуто 18 квітня 2024 року.

«Ми, Bitcoin Magazine, з великим задоволенням анонсуємо пряму трансляцію Bitcoin Halving у партнерстві з Kraken. Ця подія – не лише святкування четвертої епохи Біткоїна, а й свідчення непохитного духу Біткоїн-спільноти. Для нас велика честь відзначити цю історичну подію, розмірковуючи про наш шлях і дивлячись у безмежне майбутнє Біткоїна», – заявив президент Bitcoin Magazine Майк Джермано.

Видання запрошує представників Біткоїн-ком'юніті стати свідками епохальної події, поспілкуватися за столом Bitcoin Halving LIVE Desk і приєднатися до прямої трансляції та святкування, присвяченого халвінгу.

Про Bitcoin Magazine та Kraken

Bitcoin Magazine, перше у світі видання, що висвітлює тему Біткоїна, пропонує своїй міжнародній читацькій аудиторії інноваційні ідеї, останні новини, присвячені головному цифровому активу та технологіям, пов'язаним з ним. Bitcoin Magazine видається в Нашвіллі, штат Теннессі, компанією BTC Media.

Kraken – одна з найстаріших у світі біткоїн-бірж. Сьогодні за фінансовими оборотами вона хоч і не є найбільшою серед торговельних майданчиків, проте за останні 12 років жодного разу не стала жертвою хакерів.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які компанії не готові до халвінгу

Як відомо, майнінгова галузь перебуває в зоні ризику через наближення халвінгу. За даними аналітиків Cantor Fitzgeral, в одинадцятьох найбільших публічних біткоїн-майнерів можуть виникнути проблеми з прибутковістю, якщо курс біткоїна не підніметься після халвінгу. Зокрема, йдеться про Riot Platforms, Cipher Mining, Core Scientific, Bitfarms, TeraWulf, Iris Energy, Marathon Digital, Stronghold Digital Mining, Bit Digital, Hut 8 та Argo Blockchain.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024