Лідер Біткоїн-фракції парламенту Нідерландів виступить на Bitcoin Amsterdam

Лідер Біткоїн-фракції парламенту Нідерландів виступить на Bitcoin Amsterdam

Том ван Ламоєн також є членом Лібертаріанської партії та займається низкою економічних питань.

Засновник Біткоїн-фракції та член Лібертаріанської партії Нідерландів Том ван Ламоєн виступить на Bitcoin Amsterdam. Про це він написав на своїй сторінці на платформі X (колишній Twitter).

«Для мене велика честь виступити на найбільшому Біткоїн-заході в Європі!», – наголосив європейський політик.

У нідерландському парламенті він займається низкою питань, зокрема, економікою, фінансами, оподаткуванням та діловою діяльністю.

Свою позицію про роль Біткоїна він висловлює так:

«Біткоїн – це цифрове лібертаріанство», – зазначає ван Ламоєн.

Як отримати біткоїни
Як отримати біткоїни
Є багато простих способів отримати біткоїни: заробити, купити або навіть зайняти...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відомо про Bitcoin Amsterdam

Конференція Bitcoin Amsterdam відбудеться у столиці Нідерландів з 12 по 14 жовтня 2023 року. Медіапартнером заходу є видання Bitcoin Magazine.

На івенті зберуться біткоїнери різного віку та рівнів, це стане найбільшою подією в Європі, присвяченою Біткоїну та індустрії, яка сформувалася навколо нього.

Зокрема, тут виступатимуть багато відомих лідерів думок, серед яких співзасновник і CEO Blockstream Адам Бек, гендиректор Paxful Рей Юсеф, голова Bitrefill Сергій Котляр, принц Сербії Філіп Карагеоргович, CEO White Rock Management Енді Лонг та багато інших.

Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024
Німеччина заробила на продажу біткоїнів $2,8 млрд Німеччина заробила на продажу біткоїнів $2,8 млрд 49 858 BTC німецький уряд отримав у січні 2024 року, вилучивши їх у піратського відеосервісу Movie2k. Володимир Гришенко 18 липня 2024