Лідер Біткоїн-фракції парламенту Нідерландів виступить на Bitcoin Amsterdam

Лідер Біткоїн-фракції парламенту Нідерландів виступить на Bitcoin Amsterdam

Том ван Ламоєн також є членом Лібертаріанської партії та займається низкою економічних питань.

Засновник Біткоїн-фракції та член Лібертаріанської партії Нідерландів Том ван Ламоєн виступить на Bitcoin Amsterdam. Про це він написав на своїй сторінці на платформі X (колишній Twitter).

«Для мене велика честь виступити на найбільшому Біткоїн-заході в Європі!», – наголосив європейський політик.

У нідерландському парламенті він займається низкою питань, зокрема, економікою, фінансами, оподаткуванням та діловою діяльністю.

Свою позицію про роль Біткоїна він висловлює так:

«Біткоїн – це цифрове лібертаріанство», – зазначає ван Ламоєн.

Як отримати біткоїни
Як отримати біткоїни
Є багато простих способів отримати біткоїни: заробити, купити або навіть зайняти...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відомо про Bitcoin Amsterdam

Конференція Bitcoin Amsterdam відбудеться у столиці Нідерландів з 12 по 14 жовтня 2023 року. Медіапартнером заходу є видання Bitcoin Magazine.

На івенті зберуться біткоїнери різного віку та рівнів, це стане найбільшою подією в Європі, присвяченою Біткоїну та індустрії, яка сформувалася навколо нього.

Зокрема, тут виступатимуть багато відомих лідерів думок, серед яких співзасновник і CEO Blockstream Адам Бек, гендиректор Paxful Рей Юсеф, голова Bitrefill Сергій Котляр, принц Сербії Філіп Карагеоргович, CEO White Rock Management Енді Лонг та багато інших.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023