Лідер Біткоїн-фракції парламенту Нідерландів виступить на Bitcoin Amsterdam

Лідер Біткоїн-фракції парламенту Нідерландів виступить на Bitcoin Amsterdam

Том ван Ламоєн також є членом Лібертаріанської партії та займається низкою економічних питань.

Засновник Біткоїн-фракції та член Лібертаріанської партії Нідерландів Том ван Ламоєн виступить на Bitcoin Amsterdam. Про це він написав на своїй сторінці на платформі X (колишній Twitter).

«Для мене велика честь виступити на найбільшому Біткоїн-заході в Європі!», – наголосив європейський політик.

У нідерландському парламенті він займається низкою питань, зокрема, економікою, фінансами, оподаткуванням та діловою діяльністю.

Свою позицію про роль Біткоїна він висловлює так:

«Біткоїн – це цифрове лібертаріанство», – зазначає ван Ламоєн.

Як отримати біткоїни
Як отримати біткоїни
Є багато простих способів отримати біткоїни: заробити, купити або навіть зайняти...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відомо про Bitcoin Amsterdam

Конференція Bitcoin Amsterdam відбудеться у столиці Нідерландів з 12 по 14 жовтня 2023 року. Медіапартнером заходу є видання Bitcoin Magazine.

На івенті зберуться біткоїнери різного віку та рівнів, це стане найбільшою подією в Європі, присвяченою Біткоїну та індустрії, яка сформувалася навколо нього.

Зокрема, тут виступатимуть багато відомих лідерів думок, серед яких співзасновник і CEO Blockstream Адам Бек, гендиректор Paxful Рей Юсеф, голова Bitrefill Сергій Котляр, принц Сербії Філіп Карагеоргович, CEO White Rock Management Енді Лонг та багато інших.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024