Топ-8 майбутніх Біткоїн-конференцій

Топ-8 майбутніх Біткоїн-конференцій

Біткоїн-конференції та мітапи відіграють ключову роль у формуванні та розвитку Біткоїн-спільноти. Ці заходи надають унікальну можливість ентузіастам, розробникам, інвесторам і підприємцям обмінятися досвідом, обговорити нові ідеї та стратегії.

Про важливість Біткоїн-івентів

Проведення конференцій та різноманітних заходів, присвячених Біткоїну, має величезне значення для розвитку цієї інноваційної технології та її розуміння суспільством. Від самого початку можливості Біткоїна були відомі лише вузькому колу фахівців. Але в міру того, як знання про цю технологію ставали дедалі більш затребуваними, виникла потреба обговорювати, поглиблювати та розширювати їх у ширших масштабах. Ми вирішили підготувати добірку найцікавіших Біткоїн-конференцій, які відбудуться у найближчому майбутньому.

Bitcoin 2024

Топ-8 майбутніх Біткоїн-конференцій
Джерело: Bitcoin 2024

Найбільша у світі конференція Bitcoin 2024 відбудеться у Нешвіллі, штат Теннессі, з 25 по 27 липня 2024 року. Конференція покликана об'єднати лідерів думок, галузевих експертів та представників бізнесу у вивченні безмежних можливостей, які пропонує Біткоїн.

Конференція, організована Bitcoin Magazine, проходить щорічно, і зазвичай її організатори активно співпрацюють із місцевими ресторанами та підприємствами, мотивуючи їх впроваджувати платежі у біткоїнах. Ця ініціатива спрямована на розширення можливостей як продавців, так і покупців, що створює міцне підґрунтя для економічного зростання.

Baltic Honeybadger 2023

Топ-8 майбутніх Біткоїн-конференцій
Щорічна конференція у Ризі. Джерело: Baltic Honeybadger.

З 2 по 3 вересня у столиці Латвії Ризі відбудеться Baltic Honeybadger 2023 – щорічна конференція, присвячена Біткоїну. Це вже п'ятий захід, і з нагоди ювілею організатори підготували низку інновацій. Теми обговорення торкатимуться не лише Біткоїна, а й Nostr, конфіденційності, свободи висловлювань, активізму тощо.

На івенті очікується рекордна кількість спікерів та гостей. Цього разу буде організовано одразу три сцени: головна сцена (присвячена загальним питанням щодо технології Біткоїна, економіки, інвестицій, масштабування тощо), сцена шифропанків (де обговорюватимуться конфіденційність, Nostr, свобода слова тощо) та сцена воркшопів (на якій розвиватимуть практичні навички застосування Біткоїн-технологій).

Baltic Honeybadger у Ризі – це один з головних Біткоїн-івентів у регіоні, який об'єднує експертів та Біткоїн-ентузіастів з різних країн.

BitBlockBoom

Топ-8 майбутніх Біткоїн-конференцій
Конференція в Остіні, присвячена Біткоїну. Джерело: BitBlockBoom.

Івент відбудеться з 24 до 27 серпня в Остіні, штат Техас. Захід охоплює виступи спікерів, семінари, вечірку в казино.

«Ця подія не про шиткоїни, NFT чи блокчейни. Ми говоримо про Біткоїн, ще раз про Біткоїн і тільки про Біткоїн», – наголошують організатори.

Серед спікерів значаться: Макс Кайзер, Наталі Брунелл, Джиммі Сонг, Турр Демеєстр та інші.

Для гостей конференції проводитимуть різноманітні розіграші, в яких можна виграти від 500 000 сатоші до 1 BTC.

Вартість квитків від $129 до $1299, сплатити можна в биткоинах. Організатори наголошують, що чим ближче до заходу, тим більше подорожчають квитки.

TABConf

Топ-8 майбутніх Біткоїн-конференцій
Конференція для розробників Біткоїна в Атланті. Джерело: TABConf.

В Атланті, штат Джорджія, з 6 по 9 вересня відбудеться конференція TABConf. Це вже третій щорічний івент, присвячений Біткоїн-розробникам.

«На TABConf ми збираємо найкращих і найяскравіших представників світу Біткоїна, щоб вони поділилися своїми думками, знаннями та досвідом щодо останніх подій. Від досвідчених розробників до гравців-початківців», – повідомляють на своєму сайті організатори.

Bitcoin Amsterdam

Топ-8 майбутніх Біткоїн-конференцій
Конференція, присвячена Біткоїну, в Амстердамі. Джерело: Bitcoin Amsterdam.

У столиці Нідерландів з 12 по 14 жовтня 2023 року пройде конференція Bitcoin Amsterdam. Медіапартнером заходу є видання Bitcoin Magazine.

Конференція збере біткоїнерів різного віку та рівнів і стане найбільшою подією в Європі, присвяченою Біткоїну й індустрії, яка сформувалася навколо нього.

На конференції виступатимуть багато відомих лідерів думок, серед яких співзасновник і CEO Blockstream Адам Бек, гендиректор Paxful Рей Юсеф, голова Bitrefill Сергій Котляр, принц Сербії Філіп Карагеоргович, CEO White Rock Management Енді Лонг та багато інших.

Lugano's Plan ₿

Топ-8 майбутніх Біткоїн-конференцій
Конференція для розробників і біткоїнерів у Лугано. Джерело: Lugano's Plan ₿ Forum.

Lugano's Plan ₿ Forum – це конференція, присвячена Біткоїну, яка об'єднує світових лідерів думок, розробників та підприємців для обговорення впровадження технології на національному рівні, економіки, фінансової свободи та свободи слова.

Захід відбудеться 20 та 21 жовтня 2023 року в Лугано. Майбутній івент – це спільна ініціатива влади міста та компанії Tether, спрямована на прискорення використання технології Біткоїна.

Серед спікерів: CEO Blockstream Адам Бек, дружина Джуліана Ассанжа Стелла Ассанж, CTO в Tether і Bitfinex Паоло Ардоїно, технічний директор CASA Джеймс Лопп та багато інших.

HODLween

Топ-8 майбутніх Біткоїн-конференцій
Конференція для біткоїнерів на честь Хелловіну. Джерело: HODLween.

На честь американського свята Хелловін у Шарлотті, штат Північна Кароліна, 20 та 21 жовтня 2023 року відбудеться конференція HODLween.

«Прямуйте за нами у кролячу нору, і ми вирушимо у захоплюючу пригоду на Хелловін у межах третього щорічного фестивалю HODLween! У межах HODLween відбудуться три основних заходи: Свято скотаря, Ринок HODLween та костюмована вечірка HODLween зі скелетами», – розповіли організатори.

Організатори обіцяють живу музику, ворожіння на Таро, магічні вистави та приховані біткоїни.

Indonesia Bitcoin Conference

Топ-8 майбутніх Біткоїн-конференцій
Біткоїн-конференція на Балі. Джерело: Indonesia Bitcoin Conference.

Indonesia Bitcoin Conference 2023 відбудеться 26–27 жовтня у готелі Prime Plaza на Балі і збере різних людей, зацікавлених у тому, щоб Біткоїн зробив революцію у фінансовій індустрії.

На конференції виступатимуть понад 40 доповідачів, серед яких голова Block Inc Джек Дорсі, керівник відділу освіти Swan Bitcoin Стефан Лівера, директор зі стратегії Human Rights Foundation Алекс Гладштейн, CEO компанії Jan3 Самсон Моу.

У межах заходу – експертні панелі, ключові доповіді, різноманітні виставки. Крім того, перед конференцією буде проведено хакатон Lightning, мета якого – зібрати розробників для вивчення та впровадження інновацій у застосунках Lightning Network. Загальний приз хакатону становитиме $10 000. Очікується, що він сприятиме розвитку співробітництва та продемонструє потенціал мережі щодо зручності використання та масштабованості.

Підбиваючи підсумки

Біткоїн-конференції дозволяють фахівцям, дослідникам та ентузіастам знаходити нові знайомства, обмінюватися ідеями, обговорювати новаторські розроблення та практичне застосування біткоїна у різних галузях економіки та суспільства.

Такі заходи також важливі для просвітництва. З їхньою допомогою можна зацікавити нових людей і навіть організації загалом.

У той час як інтернет полегшує спілкування на відстані, особисті зустрічі на конференціях, безперечно, посилюють довіру та співпрацю між учасниками. Такі зустрічі збагачують обговорення та допомагають формувати міцніші стосунки у спільноті. Без таких майданчиків для живого спілкування процес розвитку та вдосконалення біткоїна міг би сповільнитися, позбавивши його динамічності та гнучкості.

Braiins: історія оператора першого у світі майнінгового пулу Braiins: історія оператора першого у світі майнінгового пулу Майнінгові пули у поточному вигляді зобов'язані своєю появою компанії Braiins. Її розробки також допомогли суттєво покращити продуктивність та енергоспоживання, остаточно перевівши індустрію на ASIC-майнери. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Навіщо встановлювати повну ноду Навіщо встановлювати повну ноду Біткоїнери часто підкреслюють, що при здійсненні транзакцій треба використовувати власну повну ноду Біткоїна. Але новачкам зазвичай складно зрозуміти, як це робити та навіщо. Дмитро Харьков 21 лютого 2024
Аарон ван Вірдум: історія одного з перших Біткоїн-журналістів Аарон ван Вірдум: історія одного з перших Біткоїн-журналістів Аарон ван Вірдум – один із найавторитетніших журналістів у Біткоїн-індустрії. Він пише не лише статті про головний цифровий актив, а й книги. Володимир Гришенко 20 лютого 2024