Розробників ШІ та Біткоїна об'єднає хакатон

Розробників ШІ та Біткоїна об'єднає хакатон

Захід відбудеться з 1 по 31 липня 2023 року на платформах BOLT.FUN та Replit.

Компанії, що займаються розробленням штучного інтелекту (ШІ) та Біткоїна, об'єднуються для проведення заходу Ai4ALL Hackathon, який відбуватиметься віддалено на платформах BOLT.FUN та Replit з 1 по 31 липня 2023 року. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Ai4ALL Hackathon спрямований на демократизацію штучного інтелекту за допомогою Біткоїна, Lightning та Fedimint. Учасники отримають можливість взяти участь у семінарах, сесіях колективного програмування, навчальних програмах під керівництвом галузевих експертів з екосистем ШІ та Біткоїна.

«Ми знаходимося в критичному моменті розвитку генеративного ШІ, який допоможе визначити, чи контролюватиметься він централізаторами, цензорами й успадкованими інститутами або вільними й наділеними правами людьми та спільнотами», – заявили організатори.

Захід проводиться у співпраці з Replit та отримав спонсорську підтримку від таких компаній, як Hivemind Ventures, Spirit of Satoshi, Zebedee та Prem. Додаткову підтримку надають Voltage, Lightning Labs, Blockstream, Alby, Bolt.Fun, Lightspark та Base58.

Компанії, зацікавлені у спонсорстві проєктів, все ще можуть взяти участь, а ті, хто хоче взяти участь чи співпрацювати, можуть знайти інформацію про реєстрацію та оновлення на сайті Ai4ALL Hackathon.

Мета хакатону – сприяти інноваціям та підвищенню доступності технологій ШІ та Біткоїна в усьому світі.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Колаборація Біткоїна та штучного інтелекту

Спеціально для ШІ-розробників компанія Lightning Labs минулого тижня представила новий набір інструментів, що дозволяють надсилати й отримувати BTC. Цей крок покликаний допомогти здійснювати платежі швидше, дешевше та простіше для експертів, які працюють зі штучним інтелектом, що допоможе дистанціюватися від традиційних платіжних способів, водночас дозволяючи використовувати відповідні моделі в мережі Lightning.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023