Конференція Bitcoin 2024 відбудеться у Нешвіллі

Конференція Bitcoin 2024 відбудеться у Нешвіллі

Захід покликаний об'єднати лідерів думок, галузевих експертів та представників бізнесу у вивченні безмежних можливостей Біткоїна.

Найбільша у світі конференція Bitcoin 2024 відбудеться у Нешвіллі, штат Теннессі, з 25 по 27 липня 2024 року. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Рішення перенести конференцію в Нешвілл підкреслює зусилля організаторів з просування Біткоїн-руху по всьому світу. Конференція покликана об'єднати лідерів думок, галузевих експертів та представників бізнесу у вивченні безмежних можливостей, які надає Біткоїн.

«Ми вважаємо, що Нешвілл ідеально поєднує волелюбне мислення та підприємницький дух, що дозволить Біткоїну процвітати», – заявив CEO Bitcoin Magazine Девід Бейлі.

Організатори активно співпрацюють з місцевими ресторанами та підприємствами, забезпечуючи безперебійні платежі у біткоїнах. Ця ініціатива спрямована на розширення можливостей як продавців, так і покупців, створюючи міцну основу для економічного зростання.

Президент BTC Inc. Майк Джермано, своєю чергою, наголосив на важливості конференції для Нешвілла.

«Ми прагнемо створити співтовариство, в якому платежі у біткоїнах широко приймаються, відкриваючи нові можливості та створюючи міцну основу для економічного зростання», – заявив він.

Сенатор США від штату Теннессі Білл Хагерті привітав рішення провести масштабну конференцію, присвячену Біткоїну, в Нешвіллі.

Bitcoin 2023

Цього року конференція Bitcoin 2023 відбулася з 18 по 20 травня у головному виставковому комплексі Маямі. Біткоїн-ентузіасти могли зібратися разом, щоб обговорити та переосмислити нову економічну модель з Біткоїном у головній ролі.

Конференція Bitcoin 2024 відбудеться у НешвілліКонференція Bitcoin 2024 відбудеться у НешвілліКонференція Bitcoin 2024 відбудеться у НешвілліКонференція Bitcoin 2024 відбудеться у НешвілліКонференція Bitcoin 2024 відбудеться у НешвілліКонференція Bitcoin 2024 відбудеться у НешвілліКонференція Bitcoin 2024 відбудеться у НешвілліКонференція Bitcoin 2024 відбудеться у НешвілліКонференція Bitcoin 2024 відбудеться у НешвілліКонференція Bitcoin 2024 відбудеться у НешвілліКонференція Bitcoin 2024 відбудеться у НешвілліКонференція Bitcoin 2024 відбудеться у Нешвіллі

Основними спікерами на заході виступили: письменник Майкл Льюїс, засновник компанії MicroStrategy Майкл Сейлор, співзасновник біржі BitMEX Артур Хейс та багато інших.

Програма конференції створена спеціально для фінансових установ, представників корпоративного бізнесу та стартапів. Учасники мали змогу вивчити виставкові стенди Біткоїн-проєктів, поспілкуватися та послухати спеціальні доповіді, щоб дізнатися про приховані можливості, які Біткоїн пропонує різним підприємствам.

Більше інформації про конференцію та атмосферні моменти ви зможете отримати 30 травня на черговому мітапі у Києві за участю провідних Біткоїн-розробників.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Біткоїн на Місяці

Видання Bitcoin Magazine, біржа BitMEX та американська комерційна аерокосмічна компанія Astrobotic Technology Inc у рамках популяризації Біткоїна вирішили відправити на Місяць апаратний гаманець з 1 BTC.

Крім гаманця в космічну подорож відправлять текст Genesis Block – першого зі здобутих блоків біткоїна, який буде відображено на металевій пластині з голограмою логотипу Bitcoin Magazine.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024