Bitcoin Magazine і BitMEX відправлять біткоїн на Місяць

Bitcoin Magazine і BitMEX відправлять біткоїн на Місяць

Ракета з апаратним гаманцем має бути запущена з Космічного центру Кеннеді цього літа.

Біткоїн-біржа BitMEX у партнерстві з американською комерційною аерокосмічною компанією Astrobotic Technology Inc., а також видання Bitcoin Magazine збираються запустити апаратний гаманець з 1 BTC на Місяць. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Ракета з гаманцем має вилетіти з Космічного центру Кеннеді вже цього літа, що стане важливою віхою як для дослідження космосу, так і для Біткоїн-індустрії. Гаманець, на якому вигравірувано публічну адресу та закритий ключ, містить 1 BTC, він стане першим у світі фінансовим активом, відправленим до космосу.

Місія пройшла ретельне тестування та підготовку до космічного польоту. Окрім гаманця на Місяць відправлять текст Genesis Block, першого зі здобутих блоків біткоїна. На знак поваги до протоколу Сатоші блок Genesis буде відображено на металевій пластині з необробленими шістнадцятковими даними та голограмою логотипа Bitcoin Magazine.

Металеву пластину потім буде продано на аукціоні в партнерстві з Bitcoin Magazine на конференції «Біткоїн 2023». Крім того, обмежена серія пам'ятних монет та ординалів будуть також продані з молотка ближче до дати запуску.

Місія «Біткоїн на Місяці»

Місія із запуску біткоїн-гаманця на Місяць готувалася протягом кількох років. Astrobotic Technology раніше повідомляв, що планував запустити свій модуль через платний сервіс NASA Commercial Lunar Payload. До місії приєднали біржу BitMEX, саме вона має виділити біткоїн зі своїх запасів.

Запуск мав відбутися у IV кварталі 2021 року, але, мабуть, щось пішло не так і його довелося відкласти. Тепер до місії приєднався Bitcoin Magazine, а значить, шанси на успіх зросли.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Підкорення космосу

Компанія Blockstream у серпні 2017 року запустила безкоштовну супутникову службу з трансляції блокчейну Біткоїна з космосу, що охоплює Африку, Європу, Південну та Північну Америку. Через рік мережа масштабувалася й охопила країни Азійсько-Тихоокеанського регіону.

Таким чином Blockstream зробила великий внесок у розвиток Біткоїна.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023