Bitcoin Magazine і BitMEX відправлять біткоїн на Місяць

Bitcoin Magazine і BitMEX відправлять біткоїн на Місяць

Ракета з апаратним гаманцем має бути запущена з Космічного центру Кеннеді цього літа.

Біткоїн-біржа BitMEX у партнерстві з американською комерційною аерокосмічною компанією Astrobotic Technology Inc., а також видання Bitcoin Magazine збираються запустити апаратний гаманець з 1 BTC на Місяць. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Ракета з гаманцем має вилетіти з Космічного центру Кеннеді вже цього літа, що стане важливою віхою як для дослідження космосу, так і для Біткоїн-індустрії. Гаманець, на якому вигравірувано публічну адресу та закритий ключ, містить 1 BTC, він стане першим у світі фінансовим активом, відправленим до космосу.

Місія пройшла ретельне тестування та підготовку до космічного польоту. Окрім гаманця на Місяць відправлять текст Genesis Block, першого зі здобутих блоків біткоїна. На знак поваги до протоколу Сатоші блок Genesis буде відображено на металевій пластині з необробленими шістнадцятковими даними та голограмою логотипа Bitcoin Magazine.

Металеву пластину потім буде продано на аукціоні в партнерстві з Bitcoin Magazine на конференції «Біткоїн 2023». Крім того, обмежена серія пам'ятних монет та ординалів будуть також продані з молотка ближче до дати запуску.

Місія «Біткоїн на Місяці»

Місія із запуску біткоїн-гаманця на Місяць готувалася протягом кількох років. Astrobotic Technology раніше повідомляв, що планував запустити свій модуль через платний сервіс NASA Commercial Lunar Payload. До місії приєднали біржу BitMEX, саме вона має виділити біткоїн зі своїх запасів.

Запуск мав відбутися у IV кварталі 2021 року, але, мабуть, щось пішло не так і його довелося відкласти. Тепер до місії приєднався Bitcoin Magazine, а значить, шанси на успіх зросли.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Підкорення космосу

Компанія Blockstream у серпні 2017 року запустила безкоштовну супутникову службу з трансляції блокчейну Біткоїна з космосу, що охоплює Африку, Європу, Південну та Північну Америку. Через рік мережа масштабувалася й охопила країни Азійсько-Тихоокеанського регіону.

Таким чином Blockstream зробила великий внесок у розвиток Біткоїна.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024