Human Rights Foundation знову роздала BTC-гранти

Human Rights Foundation знову роздала BTC-гранти

Цього разу допомогу отримали 13 різноманітних Біткоїн-організацій.

Некомерційна правозахисна організація Human Rights Foundation (HRF) виділила 10 BTC у якості грантів на розвиток різноманітних Біткоїн-проєктів. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Як зауважили в HRF, кошти будуть спрямовані на розвиток освіти для людей, які живуть в умовах авторитарних режимів, конфіденційність і розвиток Lightning Network, децентралізацію комунікацій, а також полегшення доступу некомерційним організаціям і правозахисним групам до інструментів фінансової свободи.

Основна увага цього разу була зосереджена на країнах і регіонах Латинської Америки, Близького Сходу, Азії та Африки. Підтримку отримали наступні проєкти:

RoboSats, платформа без KYC, що працює тільки через Tor і дозволяє обмінювати біткоїни на національні валюти в піринговому режимі через мережу Lightning Network. Бувши проєктом з відкритим вихідним кодом і принципом конфіденційності, Robosats є важливою платформою для людей, які живуть в умовах авторитарних режимів.

Програма стажування Bitshala Internship Program, індійська освітня ініціатива в галузі Біткоїна, що пропонує наставництво, ресурси та можливості для Біткоїн-розробників-початківців. В умовах посилення фінансових репресій в Індії, розвиток Біткоїна має вирішальне значення для того, щоб допомогти громадянам залишатися фінансово вільними. Програма дає можливість студентам зробити свій внесок у життєво важливі некомерційні проєкти з відкритим вихідним кодом, такі як Bitcoin Core.

Building Bridges to Bitcoin (BBB) – освітня ініціатива в регіоні Близького Сходу і Північної Африки від організації Ideas Beyond Borders (IBB). Надаючи освітні матеріали арабською мовою, проєкт розширює можливості місцевої молоді боротися з тиранією за допомогою Біткоїна, забезпечувати свою фінансову автономію, захищати права людини й трансформувати свій регіон. Фінансування буде спрямоване на переклад, публікацію освітніх ресурсів та управлінські витрати.

Flash – Lightning-гаманець з підтримкою Nostr, призначений для інтеграції острівних економік Карибського басейну з біткоїном. Мета Flash – забезпечити цей історично недостатньо розвинений і політично репресований регіон доступом до глобальних онлайн-ринків і фізичного біткоїна. Фінансування буде спрямовано на розвиток Flash, освітні матеріали, залучення місцевого бізнесу та кампанію з впровадження біткоїна в Карибському басейні.

Bitcoin Seoul, біткоїн-конференція в Сеулі, Корея, присвячена розширенню розуміння і прийняттю біткоїна. На заході зберуться експерти галузі, місцеві політики, різноманітні спікери та відвідувачі, щоб дослідити Біткоїн як із загальної, так і з технічної поглядів. Фінансування підтримає ініціативи з відкритим вихідним кодом, а також допоможе створити простір для північнокорейських перебіжчиків, де вони зможуть зустрітися з Біткоїн-розробниками для співпраці у сфері захисту прав людини в Північній Кореї.

Дослідження Марго Паес, яке вивчає зв'язок між майнінгом біткоїнів, правами людини та суверенітетом. Вона також досліджує, як майнінг біткоїнів може зменшити корупцію та відходи в енергетичних системах, а також розширити доступ до електроенергії для людей, яким її не вистачає, враховуючи, що без електроенергії люди не можуть легко реалізовувати громадянські свободи.

Validating Lightning Signer (VLS), проєкт з відкритим вихідним кодом, що підвищує безпеку Lightning Network шляхом відокремлення приватних ключів від Lightning-ноди. VLS додає додатковий рівень захисту для Біткоїн-користувачів і знижує бар'єри для запуску Lightning-ноди. Це дозволяє більшій кількості користувачів забезпечити власну фінансову автономію. Виділене фінансування буде використано для найняття штатного Rust-розробника для виправлення помилок і задоволення запитів на розробку нових функцій.

OpenSats, громадська благодійна організація, що фінансує безплатні проєкти з відкритим вихідним кодом, освіту та дослідження. Оскільки більшість пожертвувань OpenSats йдуть безпосередньо і на 100% донорам з відкритим кодом, це фінансування підтримує основні операційні витрати OpenSats, а також дозволить їм масштабувати свою діяльність і розширити свою команду.

The Core, некомерційна освітня Біткоїн-платформа в Кенії, заснована Феліксом Мукунгу. Східноафриканська ініціатива має на меті підвищити фінансову свободу кенійців та інших жителів регіону Великих озер за допомогою освіти, розваг та цікавого контенту. Фінансування буде спрямоване на підтримку особистих зустрічей, створення курсів, оплату праці та нагородження студентів після завершення курсу.

Террі Йю, інженер-програміст, який працює над трьома проєктами, пов'язаними з Nostr: Nostr SDK, що допомагає розробникам створювати додатки на основі Nostr для пристроїв Apple; Comingle, додаток для проведення конференцій; і Damus, децентралізована соціальна платформа. Грант підтримає подальший розвиток цих проєктів розробника.

Пауло Сакраменто, UX-дизайнер і дослідник, що спеціалізується на біткоїнах. Він вивчає успішне впровадження бразильської цифрової платіжної системи Pix, щоб винести уроки для більш широкого впровадження біткоїна, особливо для небанківських і малозабезпечених спільнот. Грант допоможе підтримати дослідницьку роботу, що проводилася протягом останніх двох років.

Blockchain Commons, некомерційна організація, що підтримує подальший розвиток FROST, протоколу безпеки наступного покоління для підвищення стійкості та безпеки приватних ключів. Це важливий будівельний блок, що дозволяє користувачам контролювати свої ідентифікаційні дані та Біткоїн у незалежний спосіб. Фінансування підтримає організацію та членів екосистеми FROST.

Summer of Bitcoin, глобальна програма стажування, що дозволяє студентам університетів зробити свій внесок у розробку та дизайн біткоїна з відкритим вихідним кодом. Студенти отримують цінний досвід і потенційні кар'єрні можливості, заробляючи при цьому стипендії в біткоїнах. Цей грант підтримає стипендії студентам, компенсацію менторам та діяльність програми.

Чому Human Rights Foundation підтримує Біткоїн-проєкти

HRF регулярно підтримує різні Біткоїн-організації, оскільки Біткоїн є потужним інструментом для захисту прав людини та фінансової свободи.

У багатьох країнах з репресивними режимами, контрольованими урядами фінансовими системами та обмеженими правами, Біткоїн виступає як децентралізований і безпечний спосіб заощадження та передачі вартості. Це дозволяє громадянам уникати цензури, зберігати свої кошти від конфіскації та отримувати фінансову підтримку з-за кордону. HRF вбачає в Біткоїн-організаціях потенціал для створення більш прозорої та справедливої фінансової системи, що здатна підтримати активістів, журналістів та звичайних громадян у боротьбі за свої права і свободи. Підтримуючи ці організації, Human Rights Foundation сприяє поширенню технологій, які можуть змінити життя мільйонів людей у всьому світі.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Про які ще ініціативи HRF відомо

У день четвертого халвінгу Human Rights Foundation оголосила про заснування Премії свободи імені Гела Фінні, на честь одного з перших публічних поборників Біткоїна.

Ця премія буде присуджуватися особі або організації, які зробила найбільше для Біткоїна і прав людини в кожну епоху халвінгу. Переможець отримає грошову винагороду в розмірі 1 BTC. Всього буде вручено 33 Премії свободи імені Гела Фінні, по одній за кожну епоху халвінгу.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024