Нігерія стала світовим лідером за інтересом до Біткоїна

Нігерія стала світовим лідером за інтересом до Біткоїна

Жителі країни бачать у біткоїні єдиний можливий порятунок для власних заощаджень.

Нігерія стала лідером за пошуковими запитами у Google щодо Біткоїна серед країн світу. Про це свідчать дані Google Trends.

Нігерія трохи випереджає Сальвадор та посідає перше місце за частотою запитів жителів країни. Географічний аналіз демонструє, що найбільший інтерес до Біткоїна в Нігерії має штат Дельта, а за ним йдуть такі штати, як Анамбра, Екіті та Енугу. При цьому комерційний центр Нігерії Лагос не входить до Топ-15 міст за інтересом до активу.

Ця тенденція свідчить про те, що регіони з нижчим рівнем економічної безпеки, меншим покриттям банківської системи й молодим населенням більш схильні до використання біткоїна для зберігання цінностей і полегшення платежів.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Причини інтересу до BTC

У відповідь на інфляцію та падіння курсу найри на десятки відсотків нігерійці все частіше звертаються до біткоїна. Актив став популярним як серед місцевого бізнесу, так і серед діаспори. Дослідження Організації Об'єднаних Націй підкреслює, що Нігерія є однією з наймолодших країн Африки із населенням, що швидко зростає. До того ж 43% населення молодше 15 років. Тож демографічні характеристики також сприяють швидкому поширенню біткоїн-платежів.

Уряд Нігерії запровадив нові правила, що забороняють P2P-обміни цифрових активів з використанням найри, а національна Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) звинуватила Binance у маніпулюванні валютою. Проте адміністративні заходи лише ще більше посилили попит на біткоїн.

Торішній лідер

За підсумками 2023 року світовим лідером за інтересом до Біткоїна виявився Сальвадор. До трійки лідерів увійшли також Бразилія та Нігерія. Ці самі країни обіймали три перші сходинки (але в іншій послідовності) й роком раніше. Загалом країни, що розвиваються, демонструють максимальний попит на біткоїн.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024