BTCPay Server презентує у Польщі документальний фільм

BTCPay Server презентує у Польщі документальний фільм

Стрічку покажуть глядачам на фестивалі Bitcoin Film Fest у Варшаві.

Платіжний процесор з відкритим вихідним кодом BTCPay Server готує прем'єру повнометражного документального фільму під назвою «Моя довіра до тебе зруйнована» на фестивалі Bitcoin Film Fest, що відбудеться 19 квітня у столиці Польщі Варшаві. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Фільм, знятий режисером Паркером Уортінгтоном, заглиблюється в історію зародження Біткоїна як платіжної системи та висвітлює надихаючу історію Ніколя Дор'є, який заснував BTCPay Server.

Історія «Моя довіра до тебе зруйнована» розгортається навколо епохи війни за розмір блоку у 2017 році, зокрема підтримки BitPay SegWit2x, коли йшлося про збільшення ліміту розміру блоку Біткоїна. Побачивши це, Дор'є був мотивований створити BTCPay Server, який дозволив би користувачам приймати біткоїн напряму, сприяючи децентралізації та незалежності від посередників.

Документальний фільм тривалістю 42 хвилини проливає світло на важливість перевірки транзакцій та ризики, пов'язані зі сліпою довірою третім особам. Він демонструє шлях BTCPay Server з моменту його створення у 2017 році, висвітлюючи його еволюцію в керовану спільнотою платформу, відому своїми функціями конфіденційності та автономії.

Фільм, який розпочали знімати на конференції Bitcoin 2023 в Маямі, містить ключові моменти та інтерв'ю з учасниками BTCPay, надаючи всебічний погляд на розвиток біткоїна як засобу обміну.

Про Bitcoin Film Fest

Bitcoin Film Fest – захід, організований П'єром Корбіном та Томеком Колодзейчуком. За їх словами, вони організували фестиваль, бо Біткоїн «став дуже популярним тут, у Польщі, серед українців, які приїжджають сюди через війну».

За словами Корбіна, дуже важливо обирати правильні фільми, які розповідають правильні історії. Саме тоді «люди зрозуміють Біткоїн під тим кутом, під яким ми хочемо, щоб вони його зрозуміли».

Торік фестиваль також відбувся у Варшаві.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Перегляд фільмів за BTC

Сьогодні деякі стрімінгові платформи дозволяють розраховуватись біткоїнами та оформляти підписку за BTC на перегляд фільмів. Зокрема, відповідні послуги почала надавати Movies Plus. Представники сервісу наголосили, що їхні конкуренти, такі як Netflix, нині не приймають біткоїни безпосередньо, на відміну від них.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024