Стримінгова платформа Movies Plus почала приймати BTC

Стримінгова платформа Movies Plus почала приймати BTC

Приймання біткоїнів стало можливим завдяки співпраці з Lightning-сервісом Flash.

Стримінгова платформа Movies Plus дозволила сплачувати біткоїнами підписку на перегляд фільмів. Про це відеосервіс повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.

«Movies Plus стала першою стримінговою відеоплатформою, яка приймає біткоїни! Тепер ви можете здійснити передплату Movies Plus у BTC», – йдеться у повідомленні.

Приймання біткоїнів стало можливим завдяки співпраці платформи з платіжним провайдером Flash, який використовує технологію Lightning Network. Нова послуга розрахована на зростаючу Біткоїн-аудиторію.

У Movies Plus наголосили, що їхні конкуренти, такі як Netflix, нині не приймають біткоїни безпосередньо, проте глядачі можуть придбати подарункову картку Netflix, використовуючи біткоїн та інші криптовалюти, та обміняти її для поповнення рахунку Netflix.

Що потрібно знати про Movies Plus

Movies Plus – це умовно безкоштовна стримінгова платформа, що зібрала у себе від великих студійних фільмів до невеликого незалежного оригінального контенту.

Щоб отримати доступ до всіх функцій та контенту, користувачі можуть підписатися на Movies Plus на щомісячній або щорічній основі з автоматичним продовженням передплати прямо у застосунку. Ціни можуть відрізнятися залежно від регіону та підтверджуються перед покупкою у застосунку.

Передплата в застосунку автоматично продовжується після закінчення терміну. Всі платежі здійснюються через обліковий запис Google користувача та можуть бути керованими в налаштуваннях облікового запису після першого платежу.

Що таке гроші?
Що таке гроші?
Гроші мають вирішальне значення для регулювання нашого життя та економіки. Цей г...
Bitcoin Magazine 02 травня 2023

Фільми про Біткоїн

У 2023 році з 24 по 26 березня відбувся перший кінофестиваль Bitcoin FilmFest, присвячений фільмам про Біткоїн.

Протягом двох днів гості фестивалю змогли переглянути вісім художніх та документальних фільмів, серед яких «Таємниця Сатоші» (Satoshi mystery) та «Вікенд капіталізму» (Weekend of capitalism).

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024