Пітер Шифф шкодує, що не інвестував у біткоїн

Пітер Шифф шкодує, що не інвестував у біткоїн

Економіст вважає, що успішна BTC-інвестиція дозволила б йому відчути себе швидше «генієм», аніж «азартним гравцем».

Один із головних критиків Біткоїна, економіст Пітер Шифф уперше зізнався, що шкодує, що не купив BTC у 2010 році, коли була така можливість. Про це він заявив в одному із останніх інтерв'ю.

Шифф розповів, що втратив можливість купити біткоїн на самому початку.

«Чи шкодую я про те, що не прийняв рішення вкласти в нього $10 000, $50 000, $100 000? Звісно», – сказав економіст.

Він не зробив цього, тому що вважав ініціативу вкладати кошти в біткоїн абсолютно несерйозною. Бізнесмен заявив, що тепер шкодує, що не вклав у цифрове золото свої кошти.

Шифф додав, що успішна інвестиція в біткоїн дозволила б йому відчути себе швидше «генієм», ніж «азартним гравцем», отже, він потрапив би в таку саму «оману», як і інвестори біткоїна, яких він називає «жадібними» та «дурними».

Хто такий Пітер Шифф

Пітер Шифф – економіст, фінансовий аналітик та засновник інвестиційної компанії Euro Pacific Capital, який часто асоціюється з критичною позицією щодо Біткоїна. Він заробив репутацію затятого прихильника золота як «справжнього» та інструменту проти інфляції, при цьому Шифф регулярно висловлює скептицизм щодо Біткоїна, вважаючи його «спекулятивним міхуром».

Його критика побудована здебільшого на волатильності BTC. Шифф активно ділиться своїми поглядами у соціальних мережах і на різних фінансових форумах, провокуючи жваві дебати між прихильниками золота та Біткоїна.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Золото дедалі менше цікавить інвесторів

Зазначимо, що останнім часом золото дедалі менше приваблює інвесторів, на відміну від біткоїна. Наприклад, з початку року ETF на золото зазнали відтіку в $2,4 млрд, водночас на ринку біткоїн-ETF, навпаки, спостерігається ажіотаж.

Провідні ETF на золото послабили свої позиції на тлі загальної тенденції падіння цін на золото, які з початку року знизилися на 3,4%, досягнувши 14 лютого двомісячного мінімуму в $1993 за унцію.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024