Для студентів створили освітню Біткоїн-платформу

Для студентів створили освітню Біткоїн-платформу

Студенти матимуть змогу отримати якісні знання та практичні навички.

Некомерційна організація Generation Bitcoin оголосила про запуск Bitcoin Students Network (BSN) – ініціативи, спрямованої на розширення можливостей студентів вивчати й працювати з Біткоїном. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

BSN слугує комплексною платформою, що пропонує логістичну, освітню та фінансову підтримку студентам, які цікавляться біткоїном. Її основна мета – об'єднати студентів по всьому світу, сприяючи співпраці та обміну знаннями між молодими ентузіастами шляхом створення та розширення освітніх клубів, присвячених Біткоїну.

Сприяючи комунікації та співпраці між навчальними закладами та гравцями індустрії, BSN прагне подолати розрив між студентами та Біткоїн-індустрією, надаючи доступ до ресурсів, можливостей працевлаштування та наставництва для зміцнення людського потенціалу серед біткоїнерів.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Освітні принципи

BSN працює на фундаментальних принципах, таких як свобода через знання, ідеали відкритого коду, Proof-of-Work та логічне мислення. Мережа пропонує різноманітні можливості для студентів, включаючи створення або розвиток університетських Біткоїн-клубів, доступ до освітніх та робочих перспектив, а також зв'язки з однодумцями в межах Біткоїн-спільноти.

Крім того, компанії та інші представники індустрії заохочуються до участі через спеціалізовані заходи. Вони можуть надавати фінансову підтримку, спрямовувати ресурси, пропонувати наставництво, стажування та працевлаштування тощо.

Підтримка Біткоїн-освіти

Некомерційна організація Human Rights Foundation регулярно підтримує освітні Біткоїн-ініціативи у світі. У грудні 2023 року було виділено гранти на $500 000, у тому числі таким проєктам як Mi Primer Bitcoin та Arabic Hodl. У 2022 році грант також отримав Bitcoin Magazine Україна.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024