Для студентів створили освітню Біткоїн-платформу

Для студентів створили освітню Біткоїн-платформу

Студенти матимуть змогу отримати якісні знання та практичні навички.

Некомерційна організація Generation Bitcoin оголосила про запуск Bitcoin Students Network (BSN) – ініціативи, спрямованої на розширення можливостей студентів вивчати й працювати з Біткоїном. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

BSN слугує комплексною платформою, що пропонує логістичну, освітню та фінансову підтримку студентам, які цікавляться біткоїном. Її основна мета – об'єднати студентів по всьому світу, сприяючи співпраці та обміну знаннями між молодими ентузіастами шляхом створення та розширення освітніх клубів, присвячених Біткоїну.

Сприяючи комунікації та співпраці між навчальними закладами та гравцями індустрії, BSN прагне подолати розрив між студентами та Біткоїн-індустрією, надаючи доступ до ресурсів, можливостей працевлаштування та наставництва для зміцнення людського потенціалу серед біткоїнерів.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Освітні принципи

BSN працює на фундаментальних принципах, таких як свобода через знання, ідеали відкритого коду, Proof-of-Work та логічне мислення. Мережа пропонує різноманітні можливості для студентів, включаючи створення або розвиток університетських Біткоїн-клубів, доступ до освітніх та робочих перспектив, а також зв'язки з однодумцями в межах Біткоїн-спільноти.

Крім того, компанії та інші представники індустрії заохочуються до участі через спеціалізовані заходи. Вони можуть надавати фінансову підтримку, спрямовувати ресурси, пропонувати наставництво, стажування та працевлаштування тощо.

Підтримка Біткоїн-освіти

Некомерційна організація Human Rights Foundation регулярно підтримує освітні Біткоїн-ініціативи у світі. У грудні 2023 року було виділено гранти на $500 000, у тому числі таким проєктам як Mi Primer Bitcoin та Arabic Hodl. У 2022 році грант також отримав Bitcoin Magazine Україна.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024