На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном

На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном

23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти.

23-річний користувач Дадван Юсуф планує підняти помаранчевий прапор із логотипом біткоїна на вершину Евересту, щоб привернути увагу до проблеми глобальної фінансової грамотності. Про це повідомляє Cointelegraph.

Біткоїнер запланував сходження на найвищу гору в світі у квітні-травні. За його словами, мета подорожі – привернути увагу до «глобальної нерівності у доступі до фінансової освіти». Юсуф народився в Іраку, а сьогодні має бізнес у Дубаї, станом на січень 2022 року його капітал досяг понад $300 млн. Повідомляється, що в 2011 році він придбав біткоїни на суму близько $340.

Варто відзначити, що багато альпіністів, які вперше потрапили на вершину Евересту, не були готові до таких суворих природних умов. Так, наприклад, 18 людей загинули під час спроби досягти максимального піку світу в 2023 році, багато з них перебували в «зоні смерті», здійснюючи сходження на висоті понад 8000 метрів.

Також однією з проблем Евересту стало сміття. Альпіністи викидають кисневі балони, їжу, похідне приладдя на шляху до вершини. Юсуф сказав, що до його планів входить забрати все із собою.

«Я маю намір не залишати жодних слідів, зокрема прапор. Збереження первозданної природи Евересту має для мене вирішальне значення. Я забезпечу мінімальний вплив і залишу по собі лише сліди. Біткоїн кардинально змінив моє життя з моменту своєї появи. Зараз, коли курс наближається до свого історичного максимуму, я планую поставити прапор Біткоїна на вершині світу», – сказав Юсуф.

Про важливість освіти

Важливість освітніх програм для розвитку Біткоїн-спільноти складно переоцінити, оскільки вони відіграють ключову роль у підвищенні обізнаності та розуміння Біткоїна серед широкої аудиторії. Зі зростанням інтересу до головного цифрового активу освітні ресурси допомагають користувачам краще зрозуміти технологічні, економічні та безпечні аспекти використання та інвестування у BTC.

Якісні освітні програми сприяють формуванню більш зрілого й усвідомленого підходу до участі у Біткоїн-економіці, що, своєю чергою, зміцнює довіру та стабільність усієї системи. Вони також сприяють розвитку спільноти, готової до інновацій та адаптації до умов цифрової економіки, що швидко змінюються, підтримуючи інтерес і участь широкої публіки в блокчейн-ініціативах і проєктах на базі Біткоїна.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Сходження на Кіліманджаро

Зазначимо, що Еверест – далеко не перша гора, яку хочуть підкорити биткоїнери. Наприклад, на вершині гори Кіліманджаро користувач Квекс восени минулого року також розгорнув прапор із Біткоїном і децентралізованим протоколом Nostr.

На такий крок він пішов, аби прорекламувати навчальний центр під назвою «Академія доказів роботи» (Proof-of-Work Academy), який він збирається відкрити в Танзанії, а також продемонструвати свою симпатію до децентралізованих протоколів.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024