Один із найстаріших університетів США почав викладати Біткоїн

Один із найстаріших університетів США почав викладати Біткоїн

Студенти Ратгерського університету зможуть заглибитися у вивчення Біткоїна та майнінгу.

Провідний постачальник орієнтованих на споживача Біткоїн-продуктів FutureBit представив пілотну програму Higher Ed, присвячену Біткоїну та призначену для навчання студентів. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Одним із перших партнерів програми стала бізнес-школа Ратгерського університету.

Надаючи навчальним закладам по всій країні готові до використання Біткоїн-системи, FutureBit прагне революціонізувати процес навчання для нового покоління. Студенти не тільки дізнаються про тонкощі Біткоїна як платіжної системи, а й осягнуть його децентралізовану природу та наслідки для суспільства на технологічному рівні.

«Єдиний спосіб подолати нинішні перешкоди в нашому суспільстві – це спочатку переконатися, що наступне покоління буде навчено децентралізованим системам та їхній перевазі над будь-якою іншою формою управління. Тепер у студентів по всій країні буде можливість побачити Біткоїн у дії в реальному часі прямо перед собою, а це більше, ніж будь-що інше, стимулює цікавість», – заявив засновник FutureBit Джон Стефанопулос.

Університети і Біткоїн-технології

Сучасні університети по всьому світу активно запроваджують Біткоїн-технології у свої освітні програми, відображаючи зростаюче визнання важливості цифрових активів і блокчейн-технологій у сучасній економіці та суспільстві. Це охоплює як спеціалізовані курси та модулі, присвячені теоретичним основам Біткоїна, так і практичні заняття з програмування на блокчейні, криптографії, управління цифровими активами й аналізу даних.

Університети також досліджують інноваційні методи використання Біткоїн-технологій для створення децентралізованих фінансових сервісів, поліпшення систем ідентифікації та забезпечення безпеки даних. Інтеграція Біткоїн-технологій до академічних програм не тільки готує студентів до майбутньої кар'єри у швидкозростаючій галузі, а й сприяє розвитку критичного мислення та навичок вирішення складних технологічних завдань.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які виші впроваджують Біткоїн-технології

Курси у вишах часто охоплюють не лише технічні аспекти Біткоїна, а й економічні, правові та соціальні наслідки. Наприклад, у MIT є спеціалізовані курси та дослідницькі групи, присвячені вивченню цифрових валют і блокчейн-технологій, а в Стенфорді функціонує Центр блокчейн-досліджень, який займається розробленням більш безпечних, надійних і доступних технологій. Коледж мистецтв і наук Корнельського університету 11 січня офіційно затвердив стипендіальну програму з Біткоїна.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024