Корнельський університет затвердив стипендіальну Біткоїн-програму

Корнельський університет затвердив стипендіальну Біткоїн-програму

Програма охоплюватиме різний спектр предметів: від психології до історії.

Коледж мистецтв і наук Корнельського університету 11 січня офіційно затвердив стипендіальну програму з Біткоїна. Першою цю спеціальність обрала студентка вишу Елла Хоу, повідомляє Bitcoin Magazine.

«Останні 15 місяців були довгим, але неймовірно цінним шляхом до схвалення. Я продовжую вірити, що витрачати свій час і енергію на вивчення Біткоїна – найбільш вартий академічний почин. Я надто вдячна за те, що вивчаю його в Коледжі мистецтв і наук у Корнеллі, засновники якого відстоювали ідеали, які втілилися в Біткоїні, попереджаючи про небезпеку інфляції фіатних грошей», – заявила Хоу.

Спеціальність Елли Хоу охоплюватиме широкий спектр предметів, серед яких когнітивні науки, психологія, філософія, інформатика, державне управління, економіка, антропологія та історія. Такий міждисциплінарний підхід висвітлює багатогранну природу Біткоїна, досліджуючи його когнітивні й ігрові теоретичні компоненти, а також його вплив на прийняття та соціальні структури.

«Коли мене запитують, яка спеціалізація в коледжі, я відповідаю: «Біткоїн», – наголосила Хоу.

У межах затвердженої програми студентка має написати та подати дисертацію, а також пройти її усний захист у травні 2025 року. Незважаючи на те, що згодом її дисертація адаптуватиметься та розвиватиметься відповідно до нової інформації, Хоу припускає, що її головною темою стане всесвітнє поширення та революційні впливи Біткоїна як мережі, так і активу. Остаточний варіант її дисертації буде виставлено в університеті в Кларман-холі та зберігатиметься у бібліотеці.

Хоу також виступила з ініціативою створення першого офіційного Біткоїн-клубу в Корнеллі. Клуб приєднається до мережі студентів-біткоїнерів Generation Bitcoin – спільноти, яка покликана підтримувати та надихати студентів коледжів і середніх шкіл на вивчення Біткоїна.

Біткоїн в університетах

Сьогодні Біткоїн і технологія блокчейн здобули широке визнання в академічних колах по всьому світу. Провідні університети, такі як Массачусетський технологічний інститут (MIT), Стенфордський університет і Каліфорнійський університет у Берклі, активно вводять курси з Біткоїна та блокчейну до своїх навчальних програм.

Ці курси часто охоплюють не лише технічні аспекти криптовалюти, а й її економічні, правові та соціальні наслідки. Наприклад, у MIT є спеціалізовані курси та дослідницькі групи, присвячені вивченню цифрових валют і блокчейн-технологій, а у Стенфорді функціонує Центр блокчейн-досліджень, який займається розробленням більш безпечних, надійних та доступних технологій. Отже, Біткоїн і блокчейн стають важливою складовою академічних досліджень, готуючи нове покоління спеціалістів у цій галузі.

Що таке знецінення грошей?
Що таке знецінення грошей?
Знецінення – це дія чи процес зниження якості або цінності чогось, зокрема – гро...
Bitcoin Magazine 05 листопада 2023

Як ще отримати знання про Біткоїн

Останніми роками досить популярними стали так звані «масові відкриті онлайн-курси» (MOOCs). Зокрема, Сейфедін Аммус пропонує низку курсів на своєму сайті. Досить популярні курси й від Академії Сейлора: Bitcoin for Everybody та Bitcoin for Developers.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024