Bitcoin Magazine з'явиться у Швейцарії

Bitcoin Magazine з'явиться у Швейцарії

Нова редакція найпопулярнішого Біткоїн-видання розпочне роботу за підтримки компанії White Rock Management.

Американський журнал Bitcoin Magazine за підтримки компанії White Rock Management відкриє новий офіс у Лугано, Швейцарія. Про це повідомили у пресслужбі майнінгової компанії.

«White Rock Management – велика міжнародна компанія, тому наші амбіції не обмежуються одним регіоном. Ми раді співпрацювати з Bitcoin Magazine, щоб вивести видання на нові ринки», – прокоментував подію засновник White Rock Management Сергій Тронь.

За словами бізнесмена, його компанія планує розширити охоплення видання.

«Ми успішно запустили Bitcoin Magazine в Україні. Його читацька аудиторія зростає, зокрема, завдяки освітній функції: ми розповідаємо про Біткоїн, просуваємо його, пояснюємо, що це таке і як працює», – розповів засновник White Rock.

Bitcoin Magazine публікує аналітичні, дослідні, освітні статті про Біткоїн з 2012 року. У листопаді 2021 року компанія White Rock Management уклала з Bitcoin Magazine угоду про запуск нових видань в Україні та країнах Східної Європи.

Швейцарія є досить органічним місцем для Bitcoin Magazine. Понад тисячу підприємств, які працюють із цифровими валютами та блокчейном, обрали юрисдикцію цієї країни. Міська влада Лугано оголосила про плани зробити біткоїн законним платіжним засобом. Прогресивна позиція мера сприяє розвитку цифрової індустрії та перетворенню Лугано на сучасне цифрове місто в центрі європейської Біткоїн-спільноти.

Швейцарське видання Bitcoin Magazine запустять до кінця лютого. Спочатку це буде вебсайт, який подаватиме освітню інформацію та новини про Біткоїн, а потім – друковане видання. Основною мовою видання на момент запуску стане німецька, пізніше буде додано французьку й італійську.

Про компанію White Rock Management

White Rock Management займається видобутком біткоїнів за допомогою обладнання, що використовує альтернативні джерела енергії. Дата-центри компанії розміщуються у дружніх до Біткоїна юрисдикціях на різних континентах. Зокрема, це Швеція, США та Казахстан. Нині компанія має у своєму розпорядженні понад 16 000 ASIC-майнерів.

Варто зауважити, що White Rock входить до складу всіх міжнародних асоціацій із захисту клімату та профілюється саме на «зелених» майнінгових проєктах, що відповідають стандартам ESG.

Її шведські дата-центри використовують відновлювану гідроелектроенергію, а енергонезалежний об'єкт у Техасі переробляє супутній газ із нафтових родовищ на електроенергію для подальшого використання у майнінгу.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Майнінгові потужності в Техасі

2022 року White Rock Management розгорнула майнінгові потужності в долині річки Бразос неподалік Х'юстона в штаті Техас. Цей об'єкт унікальний тим, що обладнання живиться від електроенергії, отриманої від спалювання факельного газу з нафтових свердловин.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024