White Rock відкриє майнінговий центр у США

White Rock відкриє майнінговий центр у США

Він з'явиться поруч із Х'юстоном у штаті Техас.

Майнінгова компанія White Rock Management відкриє підприємство у США. Про це повідомляється на її офіційному сайті.

Компанія розгорне свої нові потужності в долині річки Бразос поруч з Х'юстоном у штаті Техас. Устаткування працюватиме на електроенергії від спалювання факельного газу з нафтових свердловин.

«Підприємство в долині Бразос – перший з кількох незалежних від мережі об'єктів, які ми плануємо запустити в Техасі. Вони будуть використовувати супутній природний газ з діючих нафтових свердловин, перетворюючи відходи на надійне, не мережеве джерело енергії. Початок діяльності у США зміцнює наші позиції як нового гравця у світовій індустрії видобутку цифрових активів», – заявив CEO White Rock Енді Лонг.

Після старту роботи у США сукупний хешрейт White Rock перевищить 1,6 EH/s.

Чому Техас популярний серед майнерів

Варто зазначити, що Техас – одне з найпопулярніших місць у світі для майнінгу. Цим американський штат завдячує насамперед Китаю, який у травні 2021 року заборонив майнінг. До заборони в Піднебесній розташовувалося понад 70% світових потужностей для видобутку біткоїна. Але після заборони лідерство в індустрії перейшло до США.

На сьогодні Техас приваблює великі компанії з усього світу насамперед дешевою електроенергією, а також лояльністю місцевої влади. Однак у червні у Техасі спостерігалася вкрай спекотна погода, що призвело до високого навантаження на енергосистему штату. Майнери були змушені тимчасово відключити свої потужності на запит місцевого енергетичного регулятора.

Це призвело до того, що хешрейт мережі Біткоїна знизився на 27% до 159.41 Ех/с – це мінімальний показник із лютого цього року. Після падінням хешрейта знизилася й складність майнінгу.

Але попри подібні форс-мажори, компанії все одно продовжують стягувати свої потужності до Техасу. Наприклад, майнінгова компанія Marathon Digital повідомила про підписання угоди із постачальником хостингових послуг Applied Blockchain. У рамках договору до Техасу поїдуть пристрої загальною потужністю 90 МВт.

Крім цього, майнінгова компанія Riot Blockchain розпочала переміщення ASIC-майнерів із дата-центру в штаті Нью-Йорк. Більшість обладнання буде встановлено на майнінгових фермах у Техасі. Однією з головних цілей переміщення потужностей є використання дешевшої енергії.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Акції майнерів дорожчають через Трампа, Terraform Labs виплатить $4,5 млрд штрафу, кити активно накопичують BTC, новий гаманець від Trezor, найбільший банк Бразилії дозволив біткоїн-торгівлю, канадська DeFi-компанія купує BTC,  Riot Platforms намагається поглинути Bitfarms. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Trezor представив новий гаманець Trezor представив новий гаманець Разом з пристроєм розробники презентували нову клієнтську програму Trezor Expert. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Американський майнер купив додатково ще понад 1,4 млн акцій конкурента. Володимир Гришенко 14 червня 2024