Понад пів мільярда людей є власниками цифрових активів

Понад пів мільярда людей є власниками цифрових активів

Популярність біткоїна зростає, особливо після завершення ведмежого ринку.

Кількість власників біткоїна та криптовалют у світі досягла 580 млн осіб. Про це повідомляється у звіті біржі Crypto.com.

Такі оцінки відображають збільшення бази користувачів на 34% з 432 млн у попередньому році. Попри складні ринкові умови, що характеризуються тривалими ведмежими тенденціями та глобальною невизначеністю, використання біткоїна стало зростає.

Понад пів мільярда людей є власниками цифрових активів
Динаміка кількості власників цифрових активів. Джерело: Crypto.com

Нещодавній ажіотаж був викликаний схваленням біржових фондів на основі біткоїна у Сполучених Штатах. Тож найближчим часом цей тренд може тільки посилитися, особливо якщо халвінг традиційно призведе до нового бичачого ралі.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Власники BTC

У звіті також аналізується динаміка конкретних цифрових активів. Зокрема, кількість власників біткоїна зросла з 222 млн до 296 млн осіб у 2023 році. Крім того, дані показують, що в четвертому кварталі спостерігалося значне збільшення кількості користувачів біткоїна, що призвело до зростання ціни активу вище за $40 000.

Методологія Crypto.com для оцінки розміру ринку поєднує дані з мережі та різні параметри для оцінки володіння цифровими активами. Платформа інтегрує дані 23 бірж і виявляє основні тенденції у вподобаннях користувачів та динаміці ринку.

Прийняття біткоїна

Україна опинилася на п'ятому місці в рейтингу країн з прийняття біткоїна та криптовалют у 2023 році, який склала аналітична компанія Chainalysis. Перша п'ятірка країн має такий вигляд: Індія, Нігерія, В'єтнам, США, Україна.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024