Greenpeace знайшов новий привід для невдоволення

Greenpeace знайшов новий привід для невдоволення

Міжнародна кліматична організація продовжує перебувати у прямій опозиції до біткоїнерів, зневажаючи об’єктивні факти.

Міжнародна природоохоронна організація Greenpeace засудила схвалення спотових біткоїн-ETF, посилаючись на безпідставні кліматичні аргументи. Про це повідомляється на офіційній сторінці організації у соцмережі Х.

У заяві Greenpeace стверджується, що таке рішення регулятора начебто створює загрози для клімату та суспільства. Проте організація визнає, що фінансова система та Волл-стріт виграють від такого рішення.

У Greenpeace наголосили на відповідальності BlackRock та Fidelity у розв’язанні так званої «проблеми забруднення навколишнього середовища, що створює Біткоїн». Зокрема представники кліматичної організації продовжують критикувати майнінг та алгоритм консенсусу Proof-of-Work.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Реакція Біткоїн-спільноти

Біткоїнери традиційно спростували безпідставні звинувачення Greenpeace. Зокрема вони наголосили на здатності майнінгу до ефективного використання відновлювальних джерел енергії й балансування традиційних енергосистем.

Не забули вони й про те, що Greenpeace отримав $5 млрд від менеджерів Ripple як фінансування свої кампанії проти Біткоїна. Тож кліматичні мотиви, ймовірно, не є основними у цьому контексті.

Атаки Greenpeace на Біткоїн

Протягом останніх двох років представники Greenpeace здійснюють регулярні інформаційні атаки на Біткоїн. Вони звинувачували його у значному енергоспоживанні, використанні викопного палива та пропонували перейти на алгоритм консенсусу Proof-of-Stake. Біткоїнери послідовно відкидали всі звинувачення та виступили на захист протоколу та Proof-of-Work.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024