Засновник FTX злякався свідчень українця

Засновник FTX злякався свідчень українця

Команда юристів Сема Бенкмана-Фріда намагається не допустити молодого чоловіка з України до надання свідчень.

Адвокати Сема Бенкмана-Фріда, засновника збанкрутілої біржі FTX, намагаються перешкодити українському клієнту дати свідчення в рамках судового провадження. Про це повідомляє The Block.

Вони стверджують, що дистанційні свідчення порушили б права Бенкмана-Фріда, передбачені Шостою поправкою, і були б спрямовані на те, щоб викликати співчуття та обурення присяжних. Міністерство юстиції запросило дозвіл на дистанційне залучення українського свідка через форс-мажорні обставини, що склалися після російського вторгнення в Україну у 2022 році.

Захист Бенкмана-Фріда стверджує, що положення Шостої поправки про очну ставку підтримує їхнє право на особисте свідчення в суді. Крім того, вони вимагають роз'яснень щодо кількох аспектів, пов'язаних із судовим процесом, зокрема щодо допуску доказів стосовно регулювання біржі, благодійної діяльності Бенкмана-Фріда, повернення активів та ймовірної незаконної схеми фінансування передвиборчої кампанії.

Що відомо про свідка з України

Наразі про українського свідка відомо не дуже багато. Зазначається, що це молодий чоловік, який постійно проживає в Україні. Він втратив значну частину своїх заощаджень у цифрових активах після банкрутства біржі.

Через війну він не має можливості особисто відвідати судове засідання у США. Але Міністерство юстиції вважає, що його свідчення може бути важливим для розуміння глобальних наслідків кризи FTX.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Звинувачення проти Бенкмана-Фріда

Міністерство юстиції США висунуло проти Бенкмана-Фріда низку кримінальних звинувачень, включаючи шахрайство з цінними паперами, відмивання грошей і порушення законів про торгівлю валютою. Сумарно за всіма пунктами обвинувачення засновнику FTX може загрожувати до 115 років ув’язнення.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023