Засновник FTX злякався свідчень українця

Засновник FTX злякався свідчень українця

Команда юристів Сема Бенкмана-Фріда намагається не допустити молодого чоловіка з України до надання свідчень.

Адвокати Сема Бенкмана-Фріда, засновника збанкрутілої біржі FTX, намагаються перешкодити українському клієнту дати свідчення в рамках судового провадження. Про це повідомляє The Block.

Вони стверджують, що дистанційні свідчення порушили б права Бенкмана-Фріда, передбачені Шостою поправкою, і були б спрямовані на те, щоб викликати співчуття та обурення присяжних. Міністерство юстиції запросило дозвіл на дистанційне залучення українського свідка через форс-мажорні обставини, що склалися після російського вторгнення в Україну у 2022 році.

Захист Бенкмана-Фріда стверджує, що положення Шостої поправки про очну ставку підтримує їхнє право на особисте свідчення в суді. Крім того, вони вимагають роз'яснень щодо кількох аспектів, пов'язаних із судовим процесом, зокрема щодо допуску доказів стосовно регулювання біржі, благодійної діяльності Бенкмана-Фріда, повернення активів та ймовірної незаконної схеми фінансування передвиборчої кампанії.

Що відомо про свідка з України

Наразі про українського свідка відомо не дуже багато. Зазначається, що це молодий чоловік, який постійно проживає в Україні. Він втратив значну частину своїх заощаджень у цифрових активах після банкрутства біржі.

Через війну він не має можливості особисто відвідати судове засідання у США. Але Міністерство юстиції вважає, що його свідчення може бути важливим для розуміння глобальних наслідків кризи FTX.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Звинувачення проти Бенкмана-Фріда

Міністерство юстиції США висунуло проти Бенкмана-Фріда низку кримінальних звинувачень, включаючи шахрайство з цінними паперами, відмивання грошей і порушення законів про торгівлю валютою. Сумарно за всіма пунктами обвинувачення засновнику FTX може загрожувати до 115 років ув’язнення.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024