Барселону заполонили Біткоїн-графіті

Барселону заполонили Біткоїн-графіті

Біткоїн набуває популярності в Європі у незвичний спосіб.

У січні 2023 року в Барселоні було створено Street Cy₿er, об’єднання графіті-художників, які використовує своє вуличне мистецтво для популяризації Біткоїна. З того часу кількість його учасників перевищила 100 осіб, пише Cointelegraph.

Понад 100 учасників, серед яких освітяни, художники, музиканти, активісти та журналісти, наносять свої графіті в різних містах Європи, прагнучи підвищити обізнаність про актив та кинути виклик традиційним фінансовим системам. За їхніми словами, вони використовують мистецтво як засіб, щоб обійти контроль популярних ЗМІ та виступити за більш справедливий світ.

Барселону заполонили Біткоїн-графіті
Приклад графіті у Барселоні. Джерело: Street Cy₿er

Більшість вуличних художників працюють у Барселоні, але рух вже охопив такі міста, як Лондон, Берлін, Мадрид, Прага, Рига та Таллінн. Тож меседжі Біткоїн-максималізму стають дедалі популярнішими в різних куточках Європи.

Теми графіті

Роботи художників включають повідомлення на кшталт «Купуй біткоїн, відмовся від держави». Вони підкреслюють потенціал Біткоїна у зменшенні впливу держави на суспільство. Вони також досліджують такі теми, як унеможливлення війни через обмежену пропозицію біткоїна та сприяння освіті за допомогою фінансування в BTC.

Street Cy₿er нещодавно запустив проєкт «Біткоїн: мистецтво революції» в Барселоні, щоб розповісти людям про Біткоїн за допомогою виставок і семінарів. Інші креативні методи просування Біткоїна включали розміщення логотипів BTC на будівлях центральних банків за допомогою проєкторів та використання Біткоїн-наклейок.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Інтерес до Біткоїна в Іспанії

За результатами рейтингу CoinGecko Іспанія входить до Топ-10 європейських країн за інтересом до Біткоїна (1,99% загального інтересу до цифрових активів). Такі показники досить близькі до України, яка посідає дев’яту сходинку (2,40%). А найбільший інтерес до Біткоїна спостерігається у Великій Британії (44,6%).

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024