Барселону заполонили Біткоїн-графіті

Барселону заполонили Біткоїн-графіті

Біткоїн набуває популярності в Європі у незвичний спосіб.

У січні 2023 року в Барселоні було створено Street Cy₿er, об’єднання графіті-художників, які використовує своє вуличне мистецтво для популяризації Біткоїна. З того часу кількість його учасників перевищила 100 осіб, пише Cointelegraph.

Понад 100 учасників, серед яких освітяни, художники, музиканти, активісти та журналісти, наносять свої графіті в різних містах Європи, прагнучи підвищити обізнаність про актив та кинути виклик традиційним фінансовим системам. За їхніми словами, вони використовують мистецтво як засіб, щоб обійти контроль популярних ЗМІ та виступити за більш справедливий світ.

Барселону заполонили Біткоїн-графіті
Приклад графіті у Барселоні. Джерело: Street Cy₿er

Більшість вуличних художників працюють у Барселоні, але рух вже охопив такі міста, як Лондон, Берлін, Мадрид, Прага, Рига та Таллінн. Тож меседжі Біткоїн-максималізму стають дедалі популярнішими в різних куточках Європи.

Теми графіті

Роботи художників включають повідомлення на кшталт «Купуй біткоїн, відмовся від держави». Вони підкреслюють потенціал Біткоїна у зменшенні впливу держави на суспільство. Вони також досліджують такі теми, як унеможливлення війни через обмежену пропозицію біткоїна та сприяння освіті за допомогою фінансування в BTC.

Street Cy₿er нещодавно запустив проєкт «Біткоїн: мистецтво революції» в Барселоні, щоб розповісти людям про Біткоїн за допомогою виставок і семінарів. Інші креативні методи просування Біткоїна включали розміщення логотипів BTC на будівлях центральних банків за допомогою проєкторів та використання Біткоїн-наклейок.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Інтерес до Біткоїна в Іспанії

За результатами рейтингу CoinGecko Іспанія входить до Топ-10 європейських країн за інтересом до Біткоїна (1,99% загального інтересу до цифрових активів). Такі показники досить близькі до України, яка посідає дев’яту сходинку (2,40%). А найбільший інтерес до Біткоїна спостерігається у Великій Британії (44,6%).

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023