Україна потрапила до Топ-10 європейських країн за інтересом до біткоїна

Україна потрапила до Топ-10 європейських країн за інтересом до біткоїна

У трійці лідерів рейтингу опинилися Велика Британія, Нідерланди та Польща.

Велика Британія очолила рейтинг європейських країн, чиї мешканці виявляють найбільший інтерес до біткоїна та криптовалют. Україна у цьому списку опинилася на дев'ятому місці, свідчать результати дослідження аналітичного сервісу CoinGecko.

Згідно з наданими даними, на Велику Британію припадає 44,6% загального інтересу до цифрових активів у Європі на рік. При цьому на країни Євросоюзу припадає 44,8%.

Столиця Великої Британії Лондон історично є важливим світовим фінансовим центром, і ця роль, судячи з усього, поширюється і на ринок цифрових валют. За результатами дослідження, проведеного в 2022 році, Велика Британія посіла п'яте місце серед країн світу, найбільше зацікавлених у біткоїні та криптовалютах.

До країн Європи з помірним інтересом до цифрових активів належать Нідерланди, Польща, Німеччина, Росія, Франція, Словенія, Румунія, Україна та Іспанія, на які загалом припадає 34,9% криптовалютного інтересу континенту з початку року. Нині вони посідають місця з другого по десяте у рейтингу з індивідуальними частками від 2,0 до 7,3%. Згідно з наданими даними Україна посіла дев'яте місце з показником у 2,4%.

Україна потрапила до Топ-10 європейських країн за інтересом до біткоїна
Рейтинг країн за інтересом до біткоїна. Джерело: CoinGecko.

У дослідженні вивчався інтерес до цифрових активів країн Європи на основі даних CoinGecko про перегляди вебсайтів з 1 січня по 9 липня 2023 року.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Рейтинг країн з найнижчим оподаткуванням для біткоїн-компаній

Сервіс Glassnode, своєю чергою, нещодавно склав рейтинг країн із найсприятливішим кліматом для роботи біткоїн-компаній.

До п'ятірки лідерів потрапили ОАЕ, Багами, Бермуди, Кайманові Острови та Сейшели.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024