Україна потрапила до Топ-10 європейських країн за інтересом до біткоїна

Україна потрапила до Топ-10 європейських країн за інтересом до біткоїна

У трійці лідерів рейтингу опинилися Велика Британія, Нідерланди та Польща.

Велика Британія очолила рейтинг європейських країн, чиї мешканці виявляють найбільший інтерес до біткоїна та криптовалют. Україна у цьому списку опинилася на дев'ятому місці, свідчать результати дослідження аналітичного сервісу CoinGecko.

Згідно з наданими даними, на Велику Британію припадає 44,6% загального інтересу до цифрових активів у Європі на рік. При цьому на країни Євросоюзу припадає 44,8%.

Столиця Великої Британії Лондон історично є важливим світовим фінансовим центром, і ця роль, судячи з усього, поширюється і на ринок цифрових валют. За результатами дослідження, проведеного в 2022 році, Велика Британія посіла п'яте місце серед країн світу, найбільше зацікавлених у біткоїні та криптовалютах.

До країн Європи з помірним інтересом до цифрових активів належать Нідерланди, Польща, Німеччина, Росія, Франція, Словенія, Румунія, Україна та Іспанія, на які загалом припадає 34,9% криптовалютного інтересу континенту з початку року. Нині вони посідають місця з другого по десяте у рейтингу з індивідуальними частками від 2,0 до 7,3%. Згідно з наданими даними Україна посіла дев'яте місце з показником у 2,4%.

Україна потрапила до Топ-10 європейських країн за інтересом до біткоїна
Рейтинг країн за інтересом до біткоїна. Джерело: CoinGecko.

У дослідженні вивчався інтерес до цифрових активів країн Європи на основі даних CoinGecko про перегляди вебсайтів з 1 січня по 9 липня 2023 року.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Рейтинг країн з найнижчим оподаткуванням для біткоїн-компаній

Сервіс Glassnode, своєю чергою, нещодавно склав рейтинг країн із найсприятливішим кліматом для роботи біткоїн-компаній.

До п'ятірки лідерів потрапили ОАЕ, Багами, Бермуди, Кайманові Острови та Сейшели.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023