Наталі Брунелл: одна з найвідоміших жінок у Біткоїн-спільноті

Наталі Брунелл: одна з найвідоміших жінок у Біткоїн-спільноті

Наталі Брунелл – відома американська Біткоїн-журналістка та ведуча подкасту Coin Stories. Емігрантці з Польщі довелося докласти чимало зусиль, аби досягти визнання у Біткоїн-спільноті.

Гендерне питання

Так історично склалося, що Біткоїн-індустрія – переважно чоловіча сфера. Згідно з проведеним дослідженням, жінки займають тут лише 6% керівних посад.

Саме тому нас так цікавить феномен Наталі Брунелл.

Наталі Брунелл: одна з найвідоміших жінок у Біткоїн-спільноті
Джерело: сторінка Наталі Брунелл у соціальній мережі X

Хто така Наталі Брунелл

Наталі Брунелл – третя за успішністю жінка-инфлюенсерка у сфері цифрових валют. Вона має понад 300 000 передплатників у соцмережі X (Twitter). Прославилася як ведуча подкасту Coin Stories і ведуча шоу SwanBitcoin's Hard Money, де вона обговорює все, що пов'язано із цифровими валютами, економікою та політикою в контексті Біткоїна. Її зусилля навіть відзначили номінацією на премію «Еммі».

Брунелл народилася у Польщі й разом зі своєю родиною емігрувала до США, коли їй було п'ять років. Сім'я Наталі жила за комунізму, і, з її слів, вони мріяли емігрувати до США у пошуках «американської мрії».

«Мої батьки виросли за комуністичного режиму і завжди скептично ставилися як до центральної влади, так і до пропаганди у ЗМІ. Я вдячна за це виховання, тому що воно змусило сумніватися в усьому навколо і зробило мене цілеспрямованою репортеркою», – поділилася Брунелл в одному зі своїх інтерв'ю.

Батьки Наталі переїхали до США, коли їм було за 30 років. Їм довелося починати все спочатку в новій країні та вивчати нову мову. Родині Брунелл доводилося багато працювати. Вони не припиняли запевняти доньку в тому, що освіта і старанна робота – запорука успішності в житті.

Однак 2008 року її батьки, як і багато інших родин, також стали жертвами фінансової кризи. У цей час Наталі намагалася влаштуватися на роботу на телебачення. Вона не могла зрозуміти, чому так сталося, що люди грали за правилами, платили податки, але водночас фактично виявилися беззахисними.

«Я понад десять років працювала у великих засобах масової інформації й зіткнулася зі зростаючим упередженням, яке спостерігала на різних рівнях. Мені пощастило мати можливість проводити розслідування, які не були політизованими, проте індустрія навколо мене рухалася у напрямі партійності, цензури альтернативних поглядів та пріоритету доступу до політиків, а не переслідування та притягнення до відповідальності», – розповідає Наталі.

Наталі Брунелл: одна з найвідоміших жінок у Біткоїн-спільноті
Наталі Брунелл – ведуча на конференції Bitcoin 2022. Джерело: сторінка Наталі Брунелл у соцмережі X.

Знайомство з Біткоїном

Вперше про Біткоїн Наталі Брунелл почула у 2016 році від друзів, коли працювала репортеркою у відділі новин. Спочатку вона не зрозуміла технологічної інноваційності Біткоїна та місії прихильників Біткоїна щодо вирішення системних проблем у фінансовій системі. Тому придбання BTC вона прирівнювала до інвестування в акції.

Проте вона купила кілька біткоїнів і навіть протрималася з ними на першому ведмежому ринку. Наталі розповіла про Біткоїн у своїй редакції, й у результаті вийшла новина про місцевий біткоїн-банкомат. Нова технологія поступово її зачаровувала, але в редакції не дуже хотіли висвітлювати цю тему.

По-справжньому Наталі Брунелл спустилася в «кролячу нору» лише два роки потому, після того як прочитала «Стандарт Біткоїна». Саме книга Сейфедіна Аммуса змінила її погляд на гроші та підштовхнула до ідеї подкасту Coin Stories, який відтак змінив її кар'єру та життя.

Наталі Брунелл: одна з найвідоміших жінок у Біткоїн-спільноті
Джерело: сторінка Наталі Брунелл у соцмережі X.

Подкасти Наталі Брунелл

Подкасти Наталі Брунелл стали важливим джерелом інформації й аналізу у світі Біткоїна. Її професійні інтерв'ю з ключовими фігурами та експертами у цій сфері надають слухачам унікальні інсайти. Вони допомагають зрозуміти складні теми, пов'язані з розвитком та майбутнім головного цифрового активу. Її здатність ставити правильні запитання й аналізувати відповіді робить її шоу незамінним ресурсом для всіх, хто прагне зрозуміти вплив Біткоїна на глобальну економіку.

Подкасти Наталі Брунелл стали мостом між експертами та звичайними людьми, які цікавляться Біткоїном. Вона не лише розкриває складні концепції простою мовою, а й допомагає формувати критичне мислення у своїх слухачів, що надто важливо у фінансовому світі, який швидко змінюється.

Підбиваючи підсумки

Наталі Брунелл увірвалася на Біткоїн-арену, яка негласно вважається «чоловічою територією», у 2021 році. Однак її це не збентежило, оскільки з дитинства вона мала такі важливі риси, як завзятість і працьовитість. Вона змогла закріпитися в Біткоїн-спільноті й наразі має велику повагу серед її представників. Її подкасти дуже популярні серед новачків, однак і досвідчені користувачі знайдуть в них багато корисного для себе.

Еволюція технологій: від криптографії до Біткоїна Еволюція технологій: від криптографії до Біткоїна Біткоїн не з’явився на рівному місці. Йому передували десятки років наполегливої праці сотень розробників та активістів. Дмитро Харьков 21 червня 2024
Semler Scientific: чому медична компанія обрала Біткоїн-стратегію Semler Scientific: чому медична компанія обрала Біткоїн-стратегію Медична компанія Semler Scientific надихнулася прикладом компанії MicroStrategy і перейшла на Біткоїн-стратегію. Завдяки регулярній купівлі BTC її справи одразу почали покращуватися.    Володимир Гришенко 20 червня 2024
Інтернет чи Біткоїн: що зростає швидше Інтернет чи Біткоїн: що зростає швидше За останні три десятиліття інтернет став глобальною і найбільш широковживаною технологією у світі. Експерти помітили, що Біткоїн розвивається за аналогічним сценарієм. Дмитро Харьков 19 червня 2024