Американська мрія: чому Наталі Брунелл ділиться історіями про Біткоїн

Американська мрія: чому Наталі Брунелл ділиться історіями про Біткоїн

Медіапрофі Наталі Брунелл, яку з юних років вчили старанно працювати та самостійно мислити, прагне розповісти про Біткоїн всьому світу.

Часто, коли ми чуємо про «американську мрію», то на думку спадає зворушлива історія успіху. Бізнесмен, який заробив мільйони. Або родина іммігрантів, яка змінила на краще життя своїх дітей. І хоча ці дивовижні приклади справді існують, є багато людей, які приїхали в Америку, сподіваючись на краще життя, але зіткнулися з незліченними перешкодами, які завадили їм здійснити їхню американську мрію.

Сучасна грошово-кредитна політика базується на коливаннях відсоткових ставок та інфляції. Багато людей не знають, що долар США, який був заснований на системі золотих резервів, не лише не відповідає золотому стандарту вже понад 50 років, а й тепер «підтримується» збройними силами Сполучених Штатів та нафтодоларом. Ступінь контролю уряду Сполучених Штатів над тими, хто живе у злиднях, астрономічний. Через ці обмеження, окрім інших факторів, здійснити американську мрію стало набагато важче.

Однак Біткоїн може допомогти змінити цей негативний цикл.

Наталі Брунелл увірвалася на Біткоїн-арену у 2021 році. Вона народилася у Польщі та в дитинстві іммігрувала з батьками до Америки. Як у людини, яка виросла в сім'ї, сповненій рішучості побудувати нове життя в Америці, працьовитість і здорова частка скептицизму вкоренилися в Брунелл з юних років.

Маючи більш ніж десятирічний досвід роботи в медіасекторі, вона ризикнула і запустила власний Біткоїн-подкаст. З того часу Coin Stories досяг неймовірного успіху, привертаючи увагу до впливових представників Біткоїн-індустрії.

Її історія надихає та мотивує всіх, хто хоче ступити на шлях Біткоїна.

– Як ви дізналися про Біткоїн і що саме вас у ньому привабило?

– Вперше я дізналася про Біткоїн у 2016 році від друзів, коли працювала репортером місцевих новин, висвітлюючи екстрені події та проводячи розслідування у Сакраменто, Каліфорнія. Я не розуміла технологічної інноваційності Біткоїна чи місії прихильників Біткоїна щодо розв'язання системних проблем у нашій фінансовій системі. Насправді тоді я ставилася до цього як до інвестування в акції.

На щастя, я купила трохи біткоїна і протрималася на своєму першому ведмежому ринку. Я також розповіла про Біткоїн у своїй редакції, в результаті чого вийшла новина про місцевий біткоїн-банкомат. Я була зачарована цією новою технологією, але на моїй роботі не надто хотіли висвітлювати цю тему, тому я залишила її для репортажу.

Тільки через кілька років, коли мій наставник порадив мені прочитати «Стандарт Біткоїна», я почала свій шлях по кролячій норі Біткоїна. Книга Сейфедіна Аммуса змінила мій погляд на гроші й підштовхнула мене до ідеї подкасту Coin Stories, який у результаті змінив мою кар'єру та життя.

Що привабило мене в Біткоїні, то це ідея усунення державної монополії на гроші та створення можливості для нашої економіки перебудуватися на надійній грошовій одиниці, несприйнятливій до маніпуляцій. Я уявляю собі світ, у якому гроші ґрунтуються на цінності, а не на зв'язку з політикою та владою.

– Що змусило вас залишити свою традиційну роботу у ЗМІ, щоб займатися Біткоїном?

– Відколи я була маленькою дівчинкою, я хотіла стати тележурналістом. Моя сім'я іммігрувала з Польщі до Чикаго, коли мені було п'ять років. Преса допомогла моїм батькам навчитися розмовляти англійською та інформувала нас про поточні події як за кордоном, так і в нашій новій рідній країні. Моїм кумиром у дитинстві була Барбара Уолтерс.

Я завжди вірила у журналістів як у сторожових псів, а не ручних собачок уряду. Мої батьки виросли за комуністичного режиму і завжди скептично ставилися як до центральної влади, так і до пропаганди у ЗМІ. Я вдячна за це виховання, тому що воно змусило мене сумніватися у всьому навколо і зробило мене цілеспрямованою репортеркою.

Я провела більше ніж десять років, працюючи у великих засобах масової інформації, і розчарувалася у дедалі більшій упередженості, яку я бачила на різних рівнях. На моїй останній посаді телекореспондента мені пощастило мати можливість займатися глибокими розслідуваннями, які не були політизовані, але індустрія навколо мене рухалася у напрямі партійності, цензури альтернативних поглядів та пріоритету доступу до політиків, а не переслідування та притягнення до відповідальності.

Коли підготовка зустрічається з можливістю, це «удача». У мене були комунікативні навички та медійний досвід (підготовка), а на ринку був активний попит на знання (можливість). Біткоїн дав мені можливість залишити мейнстримні ЗМІ у жовтні 2021 року, розробити свій подкаст та просувати освіту у сфері Біткоїна. Я вирішила зробити ставку на себе і подивитися, чи зможу я побудувати бізнес, роблячи те, що, як я вважала, зрештою вплине на світ більше, ніж мої репортажі новин. Я ніколи не відчувала себе більш задоволеною тим, що я роблю. Мною керує почуття обов'язку, щоб допомогти людям зрозуміти нашу фінансову систему та переваги Біткоїна, революційного рішення для наших грошей.

– Як ви зазвичай реагуєте на тих, хто зневажливо ставиться до Біткоїна, особливо серед ваших близьких?

– Я кажу: «Я знаю, я теж раніше так думала». Бути скептиком і критиком – це добре, це означає, що вас нелегко переконати й ви не слідуєте останнім трендам. Це означає, що ви думаєте самостійно. Це вже перемога. Один з моїх наставників, Джефф Бут, має чудове питання, яке він може поставити скептикам і новачкам у Біткоїні. Це питання звучить так: «Якщо технології повинні здешевлювати речі та спрощувати їхнє виробництво, чому вартість життя постійно зростає?»

Це просте, але важливе питання, яке є основою проблеми нашої грошової системи: інфляції.

З кожним роком стає все важче дозволити собі будинок, вищу освіту та пенсію. Багаті стають багатшими, бідні бідніють, і ми все старанніше працюємо за валюти, які коштують дедалі менше. Це не є природним феноменом нашого існування. Це синтетичний результат державної монополії на гроші, і він впливає на всі аспекти нашого життя.

Коли я спілкуюся з друзями на тему Біткоїна, я закликаю їх звертати увагу на різні кризи, про які вони чують та читають, або, можливо, навіть переживають їх безпосередньо. У більшості людей є відчуття, що зараз все справді складно, що ми, схоже, рухаємось у неправильному напрямку. Як тільки ця основа буде закладена, я зможу зацікавити їх тим, чому Біткоїн пропонує таку потужну альтернативу.

– Як ви вважаєте, чому важливо ліквідувати гендерний розрив на користь Біткоїна та його прийняття?

– Перші випуски мого подкасту вийшли на конференції Bitcoin 2021. Я відвідувала цей захід користуючись пропуском для ЗМІ та привела з собою мою подругу Паулу для компанії, тому що я не знала нікого особисто в Біткоїні. Я мала намір познайомитися з іншими біткоїнерами та спробувати запросити людей, якими я захоплююся, взяти участь у подкасті, без наміру будувати кар'єру у цій сфері.

Я ніколи не відвідувала галузеві конференції та була вражена розмахом та кількістю учасників. Але важко не помітити величезний гендерний розрив цієї аудиторії. Це було особливо очевидно на прикладі черги в туалет: з одного боку тяглася величезна черга чоловіків, а з боку жіночого туалету не було нікого.

Я почала замислюватися над тим, чому жінки так мало представлені в цій індустрії. Як ми знаємо, фінанси, інженерія та комп'ютерні науки – це галузі, в яких домінують чоловіки та які органічно перетинаються з біткоїнами. Тому цілком логічно, що чоловіча аудиторія відкриє для себе цю дивовижну технологію раніше ніж жіноча аудиторія. Соціальні мережі також мають тенденцію просувати «культуру криптобро», яка затьмарює глобальну спільноту піонерів Біткоїна, які роблять блискучу та щиру роботу. Біткоїн за своєю суттю є багатогранною технологією, яка вимагає часу та зусиль для розуміння і навіть деякого перенавчання щодо грошей загалом. Я вважаю, що всі новачки в Біткоїні, і особливо жінки, у тому числі мої найближчі друзі, які вже є лідерами галузі та розумними інвесторами, потребують надійних та доброзичливих наставників, які допоможуть подолати ці бар'єри.

Я побачила у цьому дисбалансі можливість розширити індустрію та поспілкуватися з цими новачками. З моменту тієї першої конференції я була сповнена рішучості стати джерелом знань про Біткоїн і про те, як працює наша глобальна економіка, для звичайних людей, і особливо для жінок.

Біткоїн призначений для всіх. Біткоїн – це інструмент свободи та процвітання для будь-якої статі, віку, раси, мови, культурного походження та політичної приналежності. Біткоїн зрівнює права і може об'єднати всіх нас у співпраці. Я з ентузіазмом розповідаю іншим жінкам про Біткоїн, тому що хочу, щоб вони посіли своє місце у цій фінансовій революції та розширили можливості себе та своїх сімей у довгостроковій перспективі. Найчастіше нам найбільш комфортно вчитися та спілкуватися з тими людьми, які виглядають та говорять, як ми. Якщо мені вдасться залучити нових жінок у Біткоїн-індустрію, я вважатиму це честю. Мені подобається бути жінкою, мені подобається вчитися в інших жінок і спілкуватися з ними, і я дуже пишаюся тим, що я жінка в Біткоїні. Вивчення Біткоїна дуже розширює можливості, і нам потрібно продовжувати створювати доброзичливу та допитливу спільноту.

Це гостьовий пост Бекки Братчер. Висловлені погляди є її власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Кожен четвертий американець володіє біткоїнами Кожен четвертий американець володіє біткоїнами Дослідження Unchained свідчить про приголомшливе зростання володіння BTC серед американських інвесторів, при цьому у 2024 році визначальними будуть ясність регулювання та економічні фактори. Нік Хоффман 03 грудня 2023
Біткоїн: майбутнє чи «есперанто» грошей? Біткоїн: майбутнє чи «есперанто» грошей? Есперанто був спробою створити нову мову, якою могли б спілкуватися люди в усьому світі, але його так і не прийняли. Чи спіткає Біткоїн така сама доля? Пол Фокс 03 грудня 2023
Троянський кінь державного прийняття Біткоїна Троянський кінь державного прийняття Біткоїна Чи є прийняття Біткоїна державою чимось позитивним? Чи це поступово зруйнує ті властивості, які ми вважаємо цінними у Біткоїні? Майкл Матулеф 02 грудня 2023