Біткоїнери сьогодні святкують Infinity Day

Біткоїнери сьогодні святкують Infinity Day

21 серпня – особлива дата для біткоїнерів, пов’язана з їхньою вірою в гіпербіткоїнізацію.

21 серпня Біткоїн-спільнота відзначає Infinity Day, що бере своє походження з популярного мему. Про це нагадує Майкл Сейлор.

Популярний Біткоїн-мем ∞ / 21 млн з’явився у 2020 році, а його автором був Кнут Сванхольм. До речі стаття, де він вперше згадується, була опублікована саме 21 серпня (проте автор стверджує, що це було випадково).

Цей мем втілює віру біткоїнерів у те, що BTC стане глобальними грошима, і все, що є на планеті (всі товари й послуги, що й відображує нескінченність) будуть ділитися на обмежену кількість біткоїнів.

Чому свято припадає саме на 21 серпня? Дата – це оберт знаку нескінченності на 90° (що перетворює її на 8) та числа 21. Тож отримуємо 21 число восьмого місяця або 21 серпня.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Bitcoin Pizza Day

Інше популярне свято біткоїнерів – Pizza Day – відзначається 22 травня. Воно присвячене легендарній події 2010 року, коли американський програміст Ласло Хейніц обміняв 10 000 BTC на дві піци. Наразі ця кількість монет складає близько $250 млн.

В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Барселону заполонили Біткоїн-графіті Барселону заполонили Біткоїн-графіті Біткоїн набуває популярності в Європі у незвичний спосіб. Дмитро Харьков 25 вересня 2023
Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Біржа є найбільшою компанією-холдером BTC, проте більшість цих монет належить клієнтам. Володимир Гришенко 25 вересня 2023