Біткоїнери сьогодні святкують Infinity Day

Біткоїнери сьогодні святкують Infinity Day

21 серпня – особлива дата для біткоїнерів, пов’язана з їхньою вірою в гіпербіткоїнізацію.

21 серпня Біткоїн-спільнота відзначає Infinity Day, що бере своє походження з популярного мему. Про це нагадує Майкл Сейлор.

Популярний Біткоїн-мем ∞ / 21 млн з’явився у 2020 році, а його автором був Кнут Сванхольм. До речі стаття, де він вперше згадується, була опублікована саме 21 серпня (проте автор стверджує, що це було випадково).

Цей мем втілює віру біткоїнерів у те, що BTC стане глобальними грошима, і все, що є на планеті (всі товари й послуги, що й відображує нескінченність) будуть ділитися на обмежену кількість біткоїнів.

Чому свято припадає саме на 21 серпня? Дата – це оберт знаку нескінченності на 90° (що перетворює її на 8) та числа 21. Тож отримуємо 21 число восьмого місяця або 21 серпня.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Bitcoin Pizza Day

Інше популярне свято біткоїнерів – Pizza Day – відзначається 22 травня. Воно присвячене легендарній події 2010 року, коли американський програміст Ласло Хейніц обміняв 10 000 BTC на дві піци. Наразі ця кількість монет складає близько $250 млн.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024