Біткоїнери сьогодні святкують Infinity Day

Біткоїнери сьогодні святкують Infinity Day

21 серпня – особлива дата для біткоїнерів, пов’язана з їхньою вірою в гіпербіткоїнізацію.

21 серпня Біткоїн-спільнота відзначає Infinity Day, що бере своє походження з популярного мему. Про це нагадує Майкл Сейлор.

Популярний Біткоїн-мем ∞ / 21 млн з’явився у 2020 році, а його автором був Кнут Сванхольм. До речі стаття, де він вперше згадується, була опублікована саме 21 серпня (проте автор стверджує, що це було випадково).

Цей мем втілює віру біткоїнерів у те, що BTC стане глобальними грошима, і все, що є на планеті (всі товари й послуги, що й відображує нескінченність) будуть ділитися на обмежену кількість біткоїнів.

Чому свято припадає саме на 21 серпня? Дата – це оберт знаку нескінченності на 90° (що перетворює її на 8) та числа 21. Тож отримуємо 21 число восьмого місяця або 21 серпня.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Bitcoin Pizza Day

Інше популярне свято біткоїнерів – Pizza Day – відзначається 22 травня. Воно присвячене легендарній події 2010 року, коли американський програміст Ласло Хейніц обміняв 10 000 BTC на дві піци. Наразі ця кількість монет складає близько $250 млн.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024