На підтримку Біткоїн-шкіл виділять грант

На підтримку Біткоїн-шкіл виділять грант

Компанія Geyser надає підтримку освітнім ініціативам і громадським програмам.

Компанія-грантодавець Geyser оголосила про початок реалізації п'ятого гранту, спрямованого на підтримку освітніх ініціатив та громадських програм, орієнтованих на Біткоїн. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Грант відкриває можливості для проведення кампаній, спрямованих на просування та підтримку Біткоїн-шкіл і спільнот по всьому світу.

Мік Моруччі, генеральний директор компанії Geyser, наголосив на важливості Біткоїна для малозабезпечених верств населення:

«Саме ці люди найбільше виграють від Біткоїна, який може виступати як захист заощаджень. Це також ті, хто найменше обізнаний про Біткоїн».

Мета гранту – активізувати зусилля Біткоїн-спільнот, що виникають у всьому світі, пропонуючи знання, навчання та інструменти для сприяння участі в Біткоїн-русі.

Для фінансування гранту Geyser зібрав 1 BTC завдяки донорам і партнерству з компанією Blink. Отримані кошти організація має намір розподілити між численними проєктами, які продемонструють свою значущість, затребуваність і доказ роботи. Наразі відкрито прийом заявок на отримання гранту, який триватиме до середини серпня. Рада директорів оцінюватиме проєкти та обиратиме найбільш гідних одержувачів.

Geyser Grants відрізняється від типових біткоїн-грантодавців, які орієнтовані насамперед на розробників. Мета організації – визнання та нагорода всіх за внесок у розвиток екосистеми. Geyser Grants вже мала значний вплив, виділивши 2,2 BTC понад 100 проєктів, пов'язаних з навчанням, творчими починаннями та створенням спільноти.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто ще надає гранти

Некомерційна організація OpenSats також є відомим грантодавцем. Минулого тижня стало відомо, що вона відібрала Біткоїн-проєкти, яким надасть підтримку.Переважно це команди розробників, діяльність яких пов'язана з розвитком Lightning Network.

Варто зауважити, що сума грантів не повідомляється, ймовірно, через конфіденційність.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023