На підтримку Біткоїн-шкіл виділять грант

На підтримку Біткоїн-шкіл виділять грант

Компанія Geyser надає підтримку освітнім ініціативам і громадським програмам.

Компанія-грантодавець Geyser оголосила про початок реалізації п'ятого гранту, спрямованого на підтримку освітніх ініціатив та громадських програм, орієнтованих на Біткоїн. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Грант відкриває можливості для проведення кампаній, спрямованих на просування та підтримку Біткоїн-шкіл і спільнот по всьому світу.

Мік Моруччі, генеральний директор компанії Geyser, наголосив на важливості Біткоїна для малозабезпечених верств населення:

«Саме ці люди найбільше виграють від Біткоїна, який може виступати як захист заощаджень. Це також ті, хто найменше обізнаний про Біткоїн».

Мета гранту – активізувати зусилля Біткоїн-спільнот, що виникають у всьому світі, пропонуючи знання, навчання та інструменти для сприяння участі в Біткоїн-русі.

Для фінансування гранту Geyser зібрав 1 BTC завдяки донорам і партнерству з компанією Blink. Отримані кошти організація має намір розподілити між численними проєктами, які продемонструють свою значущість, затребуваність і доказ роботи. Наразі відкрито прийом заявок на отримання гранту, який триватиме до середини серпня. Рада директорів оцінюватиме проєкти та обиратиме найбільш гідних одержувачів.

Geyser Grants відрізняється від типових біткоїн-грантодавців, які орієнтовані насамперед на розробників. Мета організації – визнання та нагорода всіх за внесок у розвиток екосистеми. Geyser Grants вже мала значний вплив, виділивши 2,2 BTC понад 100 проєктів, пов'язаних з навчанням, творчими починаннями та створенням спільноти.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто ще надає гранти

Некомерційна організація OpenSats також є відомим грантодавцем. Минулого тижня стало відомо, що вона відібрала Біткоїн-проєкти, яким надасть підтримку.Переважно це команди розробників, діяльність яких пов'язана з розвитком Lightning Network.

Варто зауважити, що сума грантів не повідомляється, ймовірно, через конфіденційність.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024