На підтримку Біткоїн-шкіл виділять грант

На підтримку Біткоїн-шкіл виділять грант

Компанія Geyser надає підтримку освітнім ініціативам і громадським програмам.

Компанія-грантодавець Geyser оголосила про початок реалізації п'ятого гранту, спрямованого на підтримку освітніх ініціатив та громадських програм, орієнтованих на Біткоїн. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Грант відкриває можливості для проведення кампаній, спрямованих на просування та підтримку Біткоїн-шкіл і спільнот по всьому світу.

Мік Моруччі, генеральний директор компанії Geyser, наголосив на важливості Біткоїна для малозабезпечених верств населення:

«Саме ці люди найбільше виграють від Біткоїна, який може виступати як захист заощаджень. Це також ті, хто найменше обізнаний про Біткоїн».

Мета гранту – активізувати зусилля Біткоїн-спільнот, що виникають у всьому світі, пропонуючи знання, навчання та інструменти для сприяння участі в Біткоїн-русі.

Для фінансування гранту Geyser зібрав 1 BTC завдяки донорам і партнерству з компанією Blink. Отримані кошти організація має намір розподілити між численними проєктами, які продемонструють свою значущість, затребуваність і доказ роботи. Наразі відкрито прийом заявок на отримання гранту, який триватиме до середини серпня. Рада директорів оцінюватиме проєкти та обиратиме найбільш гідних одержувачів.

Geyser Grants відрізняється від типових біткоїн-грантодавців, які орієнтовані насамперед на розробників. Мета організації – визнання та нагорода всіх за внесок у розвиток екосистеми. Geyser Grants вже мала значний вплив, виділивши 2,2 BTC понад 100 проєктів, пов'язаних з навчанням, творчими починаннями та створенням спільноти.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто ще надає гранти

Некомерційна організація OpenSats також є відомим грантодавцем. Минулого тижня стало відомо, що вона відібрала Біткоїн-проєкти, яким надасть підтримку.Переважно це команди розробників, діяльність яких пов'язана з розвитком Lightning Network.

Варто зауважити, що сума грантів не повідомляється, ймовірно, через конфіденційність.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024