OpenSats роздасть гранти Біткоїн-проєктам

OpenSats роздасть гранти Біткоїн-проєктам

Фінансову допомогу отримають команди розробників, діяльність яких переважно пов'язана з розвитком Lightning Network.

Некомерційна організація OpenSats відібрала Біткоїн-проєкти, яким надасть гранти. Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

Зокрема, на фінансування можуть розраховувати такі команди розробників:

Payjoin Dev Kit – проєкт, який працює у сфері конфіденційності Біткоїна, не змінюючи звичного способу його використання.

Bolt12 – значно спрощує прийом і надсилання платежів без використання сторонньої інфраструктури.

Splicing – масштабує Lightning Network, знімаючи фундаментальне обмеження. Усунення цього обмеження підвищує гнучкість та знижує використання блокового простору, що є важливим кроком на шляху до розвитку мережі.

Raspiblitz – проєкт з відкритим вихідним кодом запущено у 2018 році в межах хакатону Lightning у німецькому Біткоїн-просторі. Відтоді він розрісся до понад 150 учасників.

Labelbase – це сервіс управління мітками для транзакцій та біткоїн-адрес. Він дозволяє додавати мітки, імпортувати й експортувати їх, а також надає публічний API для інтеграції з гаманцями та існуючими робочими процесами.

BTCPay Server – це безкоштовний платіжний шлюз з відкритим вихідним кодом, що дозволяє приватним особам і компаніям приймати платежі в біткоїнах онлайн або особисто без додаткових комісій.

ZeroSync знаходиться на ранній стадії розвитку, але його перспективність полягає в можливості миттєвої перевірки стану ланцюга Біткоїна.

Mutiny Wallet – це гаманець, що забезпечує миттєвий вхід до системи та стійкий до цензури платформи. Він самоокупний, орієнтований на конфіденційність, зручний для користувачів і створений на основі ліцензії MIT.

next-auth Lightning Provider – проєкт, метою якого є спрощення інтеграції з Lightning Network.

Cashu – це система безготівкових розрахунків, що створена для біткоїна і забезпечує практично ідеальну конфіденційність для користувачів кастодіальних застосунків.

lnproxy – це простий інструмент забезпечення конфіденційності для користувачів кастодіальних Lightning-гаманців.

Blixt – це гаманець для біткоїнерів, які хочуть спробувати Lightning. Він працює на платформах Android, iOS та macOS. Він простий у використанні та зрозумілий у налаштуванні.

Варто зазначити, що сума грантів не повідомляється, ймовірно, через конфіденційність.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Підтримка Джека Дорсі

Організація OpenSats на початку травня отримала фінансування у розмірі $10 млн від благодійної ініціативи Джека Дорсі #startsmall. Оголошено, що половина пожертвувань має піти на розвиток децентралізованої платформи Nostr. Також OpenSats збирається розширити свої зусилля та оптимізувати операції за рахунок залученого фінансування.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024