Coinbase зняла документальний фільм про Україну

Coinbase зняла документальний фільм про Україну

Стрічка присвячена тому, як біткоїн та криптовалюти допомагають постраждалим від збройного вторгнення РФ.

Біржа Coinbase представила документальний фільм «Оновлення системи: Гуманітарна допомога в Україні», в якому розповідає про те, як біткоїн та криптовалюти допомагають людям під час війни. Відповідний анонс вона розмістила у Twitter.

Після збройного вторгнення РФ в Україну банки перестали працювати, а в банкоматах не вистачало готівки. Людям доводилося залишати свої будинки без грошей, через що вони не могли купити навіть предмети першої необхідності. Виявилося, що відправити їм гуманітарну допомогу найшвидше і простіше за допомогою біткоїна та криптовалют.

Фільм зокрема присвячений роботі благодійного фонду UnChain Fund, який зміг перевести пожертвування безпосередньо постраждалим від війни людям, без посередників.

Скільки біткоїнів отримала Україна

З моменту збройного вторгнення Росії в Україну на допомогу українській армії та постраждалим було пожертвувано біткоїнів на суму $22,8 млн.

Загалом Україна отримала пожертв у біткоїні та криптовалютах на $70 млн. Сума пожертв в ETH склала $28,98 млн, в USDT - $11,6 млн, USDC - $1,25 млн та DAI - $1,08 млн. В інших активах пожертв надійшло на суму $191 128.

Варто зазначити, що 80% усіх пожертв було перераховано Україні в перші місяці після 24 лютого 2022 року. Потім приплив коштів значно сповільнився.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Роль Біткоїна у допомозі Україні

Військове вторгнення РФ в Україну створило безпрецедентні виклики перед усім цивілізованим світом. Допомога Україні з боку різних країн та організацій значною мірою стала можливою завдяки Біткоїну.

Державні та громадські організації успішно використовують BTC та цифрові активи для фінансування потреб Збройних сил України та цивільного населення.

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre. Юлiя Савицька 30 березня 2023
Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Бум у сегменті майнінгу змінюється на стале зростання. Дмитро Харьков 30 березня 2023
Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами. Юлiя Савицька 29 березня 2023