Крейг Райт програв суд за авторські права на Біткоїн

Крейг Райт програв суд за авторські права на Біткоїн

Це рішення є останнім у низці судових справ, програних фейковим Сатоші Накамото.

Австралійський бізнесмен Крейг Райт не є власником авторських прав на код Біткоїна. Таке рішення ухвалив британський суд, пише Bitcoin Magazine.

Заява Райта про те, що створення блоків Біткоїна є його інтелектуальною власністю, була відхилена судом, оскільки бізнесмен не зміг це підтвердити.

Це останнє із серії судових рішень проти Райта. Усі попередні суди, які, крім Великої Британії, відбувалися й у Норвегії, він також програв.

Які ще суди програв Крейг Райт

У жовтні 2022 року Біткоїн-ентузіаст під ніком у Твіттері Hodlonaut виграв судовий процес проти Крейга Райта.

Норвезький суд дійшов висновку, що Hodlonaut мав «достатні фактичні підстави стверджувати, що Райт збрехав, намагаючись довести, що він – Сатоші Накамото».

За підсумком Hodlonaut не зобов'язаний виплачувати компенсацію і не несе відповідальності за збитки, які можуть спричинити його твіти. Тим часом Райту наказано виплатити користувачеві Твіттеру близько $383 000.

Хто створив Біткоїн?
Хто створив Біткоїн?
Біткоїн було створено Сатоші Накамото (швидше за все це псевдонім), якого й досі...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто такий Крейг Райт

Крейг Райт – австралійський технологічний підприємець, який стверджує, що саме він ховається під псевдонімом винахідника Біткоїна Сатоші Накамото.

Уперше Райта пов'язали з Біткоїном у грудні 2015 року. Тоді видання Wired та Gizmodo опублікували великі розслідування на основі переданого журналістам листування австралійця. З розслідування випливало, що Райт може ховатися під псевдонімом Сатоші Накамото, принаймні на це вказували багато непрямих свідчень.

Біткоїн-спільнота не вірила і досі не вірить у те, що Крейг Райт є творцем Біткоїна. А австралієць так і не зміг довести, що він – Сатоші Накамото.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024