Крейг Райт програв суд за авторські права на Біткоїн

Крейг Райт програв суд за авторські права на Біткоїн

Це рішення є останнім у низці судових справ, програних фейковим Сатоші Накамото.

Австралійський бізнесмен Крейг Райт не є власником авторських прав на код Біткоїна. Таке рішення ухвалив британський суд, пише Bitcoin Magazine.

Заява Райта про те, що створення блоків Біткоїна є його інтелектуальною власністю, була відхилена судом, оскільки бізнесмен не зміг це підтвердити.

Це останнє із серії судових рішень проти Райта. Усі попередні суди, які, крім Великої Британії, відбувалися й у Норвегії, він також програв.

Які ще суди програв Крейг Райт

У жовтні 2022 року Біткоїн-ентузіаст під ніком у Твіттері Hodlonaut виграв судовий процес проти Крейга Райта.

Норвезький суд дійшов висновку, що Hodlonaut мав «достатні фактичні підстави стверджувати, що Райт збрехав, намагаючись довести, що він – Сатоші Накамото».

За підсумком Hodlonaut не зобов'язаний виплачувати компенсацію і не несе відповідальності за збитки, які можуть спричинити його твіти. Тим часом Райту наказано виплатити користувачеві Твіттеру близько $383 000.

Хто створив Біткоїн?
Хто створив Біткоїн?
Біткоїн було створено Сатоші Накамото (швидше за все це псевдонім), якого й досі...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто такий Крейг Райт

Крейг Райт – австралійський технологічний підприємець, який стверджує, що саме він ховається під псевдонімом винахідника Біткоїна Сатоші Накамото.

Уперше Райта пов'язали з Біткоїном у грудні 2015 року. Тоді видання Wired та Gizmodo опублікували великі розслідування на основі переданого журналістам листування австралійця. З розслідування випливало, що Райт може ховатися під псевдонімом Сатоші Накамото, принаймні на це вказували багато непрямих свідчень.

Біткоїн-спільнота не вірила і досі не вірить у те, що Крейг Райт є творцем Біткоїна. А австралієць так і не зміг довести, що він – Сатоші Накамото.

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre. Юлiя Савицька 30 березня 2023
Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Бум у сегменті майнінгу змінюється на стале зростання. Дмитро Харьков 30 березня 2023
Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами. Юлiя Савицька 29 березня 2023