Запаси BTC на біржах впали до мінімуму чотирьох років

Запаси BTC на біржах впали до мінімуму чотирьох років

Власники біткоїнів продовжують активно виводити монети з бірж.

Сукупний запас біткоїнів на біржах скоротився до мінімуму чотирьох років і наразі становить 2,3 млн BTC. Про це повідомляє Glassnode.

Кількість BTC, що залишаються на біржах, досягла абсолютного мінімуму цього циклу. Власники монет усвідомили ризики централізованого зберігання активів після колапсу проєктів Terra у травні цього року, а також – краху FTX минулого місяця.

Баланс BTC на централізованих біржах. Джерело: Glassnode
Баланс BTC на централізованих біржах. Джерело: Glassnode

За даними CryptoRank лише протягом листопада з бірж вивели 371 000 BTC, що є рекордним відтоком монет. Інвестори надають перевагу холодному зберіганню й прагнуть мінімізувати ризики, пов’язані з можливим колапсом централізованих сервісів.

Вплив на ринкову вартість BTC

Попри певну паніку на ринку, що виникла одразу після колапсу FTX, вивід коїнів із бірж традиційно розглядається як бичачий сигнал. Річ у тому, що власники BTC не планують масштабний розпродаж монет. Отже, їхня вартість може зрости у середньостроковій перспективі.

Така ситуація типова для ведмежих ринків та глибоких фаз капітуляцій. Схожі мінімуми були зафіксовані у 2018 році. Проте консолідація на ринку створює передумови для відновлення позицій головного цифрового активу та підготовки до нової фази зростання.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Довгострокові інвестиції у BTC

Довгострокові інвестиції у BTC залишаються прибутковими попри потужний ведмежий ринок. Зокрема реалізовані збитки 2022 року складають лише половину від прибутків, що були отримані протягом 2020-2021 років – $213 млрд та $415 млрд відповідно.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023