Довготермінові інвестиції в BTC залишаються прибутковими

Довготермінові інвестиції в BTC залишаються прибутковими

Короткострокові збитки ведмежого ринку значно менші за попереднє зростання.

Реалізовані збитки власників BTC у 2022 році вдвічі менші (47%) за прибутки, що були отримані протягом бичачого ринку 2020-2021 років. Про це повідомляє Glassnode.

Через зниження фіатної вартості біткоїна протягом останнього року власники монет зазнали реалізованих збитків у розмірі $213 млрд. У той самий час реалізовані прибутки під час фази зростання 2020-2021 років склали $455 млрд. Таким чином, довгострокові інвестори продовжують отримувати прибутки.

Динаміка реалізованих прибутків та збитків. Джерело: Glassnode
Динаміка реалізованих прибутків та збитків. Джерело: Glassnode

Реалізовані збитки цієї фази залишаються вдвічі меншими за прибутки бичачого ринку. Така ж ситуація спостерігалася й під час попереднього циклу 2017-2019 років. Таким чином, фундаментальні показники демонструють наближення ринкової вартості BTC до локального мінімуму з високою ймовірністю розвороту тренду.

Що таке реалізовані прибутки/збитки

Реалізовані прибутки/збитки – це різниця між фіатною вартістю BTC на момент продажу та на момент купівлі відповідно. Якщо різниця додатна, то інвестор отримує прибуток, а якщо від’ємна – збиток.

Іншими показниками, що використовуються для аналізу є нереалізовані прибутки/збитки, що відповідають різниці між поточною ринковою ціною та вартістю на момент купівлі. Проте власник BTC не продає монети, а утримує їх. Тобто реалізовані прибутки/збитки не включають ходлерів, які взагалі не продають коїни. Отже, фактична прибутковість біткоїн-інвестицій є ще вищою.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Рекордні адреси

Кількість адрес із балансом в $1 млн знизилася зі 113 000 до 23 000 від початку року. Така динаміка значно корелює з фіатною вартістю BTC. Проте ціновий діапазон у $15 000-$20 000 є ключовим для значної кількості великих адрес, що пояснює значну волатильність цього показника останніми тижнями.

Біржа Gemini залишає Нідерланди Біржа Gemini залишає Нідерланди Торгова платформа не змогла виконати вимоги місцевих регуляторів. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Послуга поки що доступна лише жителям США, але згодом перелік країн планують розширити. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Су Чжу затримали в аеропорту Сінгапуру під час спроби виїхати з країни. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023